Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Path of Exile (Hack & Slash RPG)

Gangren

Öne çıkan mesajlar

ayarlarda kapabildğim herşeyi kapadım zaten

stash slotu herkesin alması alzım olucak zaen ilerde, ordan iyi para kaldırırlar
bu petler peşinde yürümekten başka bir işe yaramıyor dimi?

bu ring ve amutleri elde tutmak lazım mı? gemlerle falan birleşiyor bir şeyler oluyordu. hangileri lazım bunlardan
Sosyal ağlarda paylaş

Petler yalnızca vanity. Vanity olmayan bi stash satıyorlar işte, o da satın almasan bile baya büyük. Craftrade işine gireceksen belki biraz item biriktirmen gerekebilir.

Oyunun en ciddi eksiği party loot sistemi, betada party yapmadığım için görmemiştim ama kötü olmuş. D3 bile bu açıdan daha iyiydi. Act3ü güzel yapmışlar, ama oyunun ikinci bi eksiği boss fightlar. Çok az boss var, chapter sonu bossları harici pek özenmemişler. Bilmiyorum yüksek zorluklara geçince ara bosslarda taktik yapmak gerekecek mi.

arcane said:

Madem öldürdükçe şişe dolacak, direkt HP dolsun niye potion basmaya kastırıyorsun beni oyun!

Potionların tek seferlik olmama nedeni sistemin tasarımı, önemli olan verdikleri hp ve mana değil pasif özellikleri. Hatta bi yerden sonra potion değil sadece bu pasifleri veren flaskları kullanmaya başlıyor bazı buildler. Etrafta creep olmadığında hangi potionı kullanacağın falan hep önemli oyunda. Streamlining değil tasarım tercihi.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...