Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Path of Exile (Hack & Slash RPG)

Gangren

Öne çıkan mesajlar

questlerden alıyorsun. bende şu an 4 ability var, onlar sana da gelmiş olmalı quest yapıyorsan (tabii seçim sunuyor ne aldığına göre değişiyor fakat verdiği gemler random değil, marauder'a özellikle STR gemleri veriyor). onun dışında her level'da moblardan drop olur. düşen gemleri kullanmadan hiç trade channel'da oyuncular ile trade et ne istiyorsan artık.

2h mace kullanırsan sweep candır, 1/2h her türlü ground slam candır. oyunun başındaki questlerden alıyorsun bunları.
Sosyal ağlarda paylaş

Masticore said:

Sparkcaster said:

sağ tıklayıp çıkarabiliyosun skill gemleri istediğin gibi, çıkmama durumu yok
abi level 9 a kadar iyi sabretmişsin valla hdfsghdfgdfgf

lvl 10 a kadar diyelim ona ahaha tek tek vur vur anam ağladı marauder'im diye bi de cakamadım... Aptilikte var tabi biraz

oha diyorum.. gerçekten bravo. gemler çıkartılıp takılabiliyor. tek sorun çıkacak nokta gemleri olmayan stat türlerine doğru upgrade eder ve stat veren itemi çıkarırsan kullanamazsın. çok kötü anlattım.

yani diyelim maraudersin, 20 dex'in var, üzerinde 10 dex veren bir item var ve sen dex gem'ini level up yaptın. level up yaptığında dex req. 25'e çıktı (ki level upın olayı o, req., mana cost ve etkisi artıyor) eğer o dex veren itemini üzerinden çıkarırsan artık o gemi kullanamazsın.

gem'i delevel etmen gerekir o da çok pahalı bir işlem ama ileri levellarda olabiliyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...