Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Dungeon Defenders (PC, Xbox, PS3)

sifkal

Öne çıkan mesajlar

Sanırsam indirim ardından bayağı bir kitleye ulaştık. Belli bir zorluk seviyesinden (nightmare,insane) sonra her zaman oyuncuya ihtiyaç oluyor.

O yüzden şöyle bir grup kurdum.
( İlk kez grup kurdum. Çok heycanlıyım )

http://steamcommunity.com/groups/paticikdungeondefenders

Benden invite isteyin, kabul edeyim.

" Come at me bro ! "
Sosyal ağlarda paylaş

minigun aranıyor. primary olarak shots per second, reload speed bonus, projectile speed bonus, hero damage, secondary olarak clip ammo, hero casting rate, hero speed gerekmektedir.
drop yapanların en kısa zamanda müracaata başvurması arz olunur.
- müdüriyet.
Sosyal ağlarda paylaş

bu challengeları yapanlar nasıl yapıyor?
bazıları imkansız gibi.

mesela hindi kovalamaca. tek başıma denedim, iki kişiyle denedim, hard denedim, easy denedim, bir türlü olmuyor.
kişi sayısı arttıkça öldürmemiz gereken hindi sayısı da artıyor. bazen 3 tane kalıyor, 5 tane kalıyor, 1 dakika boyunca bütün haritayı dolaşıyorsun hindi bulamıyorsu.

bi de cinsane veya nightmare'de yaparım diyenler gelsin yardım etsin bana yapmadığım challengelar için.
Sosyal ağlarda paylaş

Bone said:

bu challengeları yapanlar nasıl yapıyor?
bazıları imkansız gibi.

mesela hindi kovalamaca. tek başıma denedim, iki kişiyle denedim, hard denedim, easy denedim, bir türlü olmuyor.
kişi sayısı arttıkça öldürmemiz gereken hindi sayısı da artıyor. bazen 3 tane kalıyor, 5 tane kalıyor, 1 dakika boyunca bütün haritayı dolaşıyorsun hindi bulamıyorsu.

bi de cinsane veya nightmare'de yaparım diyenler gelsin yardım etsin bana yapmadığım challengelar için.

turkey huntta en iyi char/silah hunteressın eneji silahı var bi tane balon gibi patlayan ondan lazım 2 kişide gerisi kolay
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...