Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Manga: Fairy Tail

GERGE

Öne çıkan mesajlar

• 2 hafta sonra ...

ağır spo 253

250 bölümlük ana karakterleri nasıl öldürebilir ki mangaka? Şuana kadar karakter öldürmeyi bırak, öldü bilinen lisannayı bile getirdi. Yeni jenerasyon fairy tail olayına girecekse hiç mi hiç merak etmiyorum. Dragon ball'a dönmesin olay. Bir şekilde sağ kurtulacaklar bence.

Sosyal ağlarda paylaş

spo

-zeref çağırdı
-pasif agresif melankolik biri, niye yardım etsin?
-insanların işlerine güya karışmıyorlardı.

benim de kafamı kurcalayan üç şey var:
-sayfa 10daki kız kimdi?
-gildartz acnologia ile daha önce karşılaşıp kurtulduğuna göre koca fairy tailin bi anda yok olmasını açıklayacak sıkıcı bi plot olmalı heralde?
-niye 7 yıl sonra? mangakada 7 saplantısı mı var?
bu kadar :/

Sosyal ağlarda paylaş

iyi de niye zeref çağırdı, çağıran zerefse natsuya yardım etmesi gerekiyordu.
insanların işlerine karışmıyor tamam da, sürekli natsuyu kontrol ediyordu igneel, bir ejderha saldırısında "olum şşt şşt uyan bak bu herif yeminini bozmuş, ben de bozarım" modunda gelmesini beklerdim

Sosyal ağlarda paylaş

velet

http://0.p.s.mfcdn.net/store/manga/246/25-234.0/compressed/c234.0.20.jpg
Chapter 234 deki veletmiş. Makao'nun oğlu Romeo.
said:
The Magic Council had tried to find survivors for half a year, with no success. Acnologia had disappeared once again and seven years later, as Natsu once did, a boy with the mark of Fairy Tail stares off into the sea dressed like Natsu Dragneel.

Sosyal ağlarda paylaş

kimse ölmez ya sakin olun. güçlenip geri dönecekler işte :d

10. sayfadaki hatun yaptı bişeyler. büyük ihtimalle kendisi fairy tail guildinin kurucusu(zaten guild ismi çok girlish). erkek veya kadın olduğu belirtilmemişti zaten zamanında.

büyük ihtimalle başka realme ışınladı bunları eğer kimse 7 sene içinde bulamadıysa. spirit veya dragon realm ya da edolas gibi bir yer de olabilir. 1-2 bölüm son sayfadaki çocuğu anlatır sonra ana karakterler gelmeye başlar.

Sosyal ağlarda paylaş

7 yıl boyunca time freeze olmaları daha ihtimal dahilinde.
natsuyu felan 7 yıl yaşlanmış görmeyelim.

ana karakterleri çıkartıp yan karakterlerle iş yürütmeye çalışırsan böyle olurmuş demek ki hehe

yalnız o twilight ogre guildi girip "haraç verin bakalım" dediği yerde natsunun kapıdan girip "KİME DİYON LAN SEN ONU!" diye diklenmesini çok isterdim

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...