Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

dayak yiorm abiler

Suark

Öne çıkan mesajlar

:(
80 den once ne guzeldi, mercilessler canına okuodum milletin.

80 oldum, omuzluk chest bide pantul aldım
3-5 de HC drop geldi

anacım benim hp 14k
adamların hp 30k ( hatta 42k druid gordum )

ee ben sımdı kafalık ve botları alınca 30k hp mı olcak bı anda?

yok alıştım bu duruma, yani başta çok yadırgadım, adama resmen yarım saat frostbolt atıyorum. bildiğin boss herif hehe.
Ama alıştım adam kesebiliorm artık ama ÇÜŞ bütün herşeyimi harcamam gerekiyor.
bu armory link
(kafalık merciless kafalıgı armory deki deil, merciless staffı çıkardım ama )
armory
433 gibi bi resil var, ne bileyim spell powerim az sanırım, max 5k FB gordum. isyanlardayım. 5k ne lan, adamın 40k canı var.

nerden ne itemi alcez nası yapcez
en 30k canım olsun benımde
Sosyal ağlarda paylaş

Öncelikle resilienceı 950+ yap. Bunun için zaten PvP itemları doldurman gerektiğinden staminada acaip artacak ve HP olarak 23klara gelirsin. Ayrıca Gemlerini stam ve spell power ağırlıklı yaptınmı hem dmg hem hp sorunun kalmaz. Karşına 65k lı bi druid geldimi zaten pek bişi yapmana gerek kalmıyor. Adamların birde ayu halde iken armordan dolayı dmg reduction vs oluyor baya eğlenceli oluyor. Bunları mageim oldugundan degil lock ve priestten dolayı yazıyorum sonuçta aynı caster class diye.
Sosyal ağlarda paylaş

MAvili adam 80lediği an gidip bi tane craft PvP seti alıyor kafadan 450 res yapıyor 1 dakikada eğer poarası varsa elbette :P
Yani bence surekli random HC yapıp hem pVe itemı topla hemde ordan gelen triumphlar ile PvP setini al. Sonra zaten bayıcaksın 1 gunde 6-7 HC sonrası ve BGye giriceksin. Ayrıca WinterGraspları kacırma hele de questleri yapabileceğin zamanları aslı. 10 dakikada kafadan 14k honor geliyor garanti.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...