Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Buffy

Ceday

Öne çıkan mesajlar

said:
Darklight84, 25 Ocak 2003 21:03 tarihinde demiş ki:
vampire insandan sopa yiyor.. :(

Hangi vampir hangi insandan dayak yedi anlayamadım. Riley ile Angel arasındaki kavgayı diyorsan bana pek Riley kazanmış gibi gelmedi. Hafiften zorlamış olabilir o da Rİley' nin eğitimi aldığı ilaçlar ve onun şans faktörüdür.
Sosyal ağlarda paylaş

yalan abi dizide eski vampirler güçlüdür sadece slayerlar dövebilir diye bi kavram vardı o da gitti yani
angel herkesi döverken zorlanıyor[hline]Özlü CS sözleri:
-Basılının kudreti karşısında saygıyla eğiliyorum
-Sote kutsaldır
-Sabit şans yetenektir
SBGG!
Headshot ®

Sosyal ağlarda paylaş

Geçen cumartesi zaga'nın bitiminden sonra zap yaparken şans eseri cnbc-e'de buffy'i yakaladım. Ve bir sahne gördüm ne yapacağımı bilemedim. Mağara gibi bir yerde CyberDevilHuman gibimsi bir amcamla bir güzel kavga etti. Amcam bunu oradan oraya savurdu, rafları duvarları yıktı gıkı çıkmadı burnu bile kanamadı sonra koşar ayak mağara gibi yerden çıkıp koşarken sendeledi ve yere düştü başını vurdu, yaralandı ve bayıldı. Şimdi bu ne perhiz ne bu lahana turşusu? Tamam sonuçta hayal ürünü ıvır zıvır ile kavga ettiğine inanıyorsun falan da, ya bu olay nedir? [hline]In God I Trust
For Rest I Just Test

Sosyal ağlarda paylaş

said:
fizban, 28 Ocak 2003 20:52 tarihinde demiş ki:
iyi de angel ruhu olduğu ve insan kanıyla beslenmediği için daha güçsüz bi vampir.[hline]Let me in, I'll bury the pain

Angel vampirlerin yüz karası. Vampir camiasını rezil rüsva etti. Slayer bir ex-sevgili, insan kanı emmeme, diğer vampirlerle savaşma, gözetmen bir ortak sonra iblis bir başka ortak. Oy oy oy bu hayvan kanı bizi bozdu be Angel.[hline]In God I Trust
For Rest I Just Test
Sosyal ağlarda paylaş

Angel da doyle un öldüğü bölümün hangisi olduğunu biliyormusunuz.Ben adını bulamadım onun.Birde şu yeniden insan olduğu bölümün adı(adlarını hatırlasam dalıcam ama bide bunları türkçe bulamazmıyız yaw ingilizce iyi hoşda arklar falan bi halt anlamıo altyazılısı yokmuydu:D)[hline]My girl my girl
Dont lie me
Tell me where did you
Sleep last night
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Zeke, 03 Şubat 2003 15:18 tarihinde demiş ki:
ceday nerden buldunn yaw onları bide nerdesin ankaradaysan bi görüşelim cd demi aletler yaw hala anlamadım nasıl bulabildin yahu?

http://www.sharereactor.com/release.php?id=2816[hline]I thoroughly disapprove of duels. If a man should challenge me, I would take him kindly and forgivingly by the hand and lead him to a quiet place and kill him.
Mark Twain
Sosyal ağlarda paylaş

Eehehe Adam'ı Return to Castle Wolfenstein daki über soldata benzetmişler. Garip ucube bir yaratık kolunda makinalı top, roket filan çıkıyor. Buffy'de tam matrixdeki gibi olmuş uçan bombaları duruduyor sonra kuşa çeviriyor filan :-))) Herhalde bir 3-4 yıl önce izlesem vaaauuuuvvvv süppperrrr derdim ama şimdi sadece gülerek izliyorum.[hline]
I get knocked down
But I get up again
You're never going to keep me down
Cücelerim ve ben yardımlarınızı bekliyoruz
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...