Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Heroes Of Might & Magic VI

Kanuni

Öne çıkan mesajlar

LethE said:

ubisoftun hiç bir oyununa para verilmemeli.

kesinlikle katılıyorum, homm 6 complete aldım dlcleri aktif olmuyor support a soru sordum cevabı 1 ay sonra geldi ondada diyorlarki kutunun içinden key çıkması lazım dlc ler için eğer çıkmadıysa aldığınız yere başvurun diyip sıvıştılar.
Sosyal ağlarda paylaş

Ben bu oyuna hala, hiçbir şekilde bağlanamıyorum. Duels of Champions'a da (2 ay yüklü kaldı pc'de) ne zaman denediysem girememiştim (yine Ubisoft oyunu).

Spesifik bir sorun olduğunu düşünüyorum (adamların serverlarının patlaması falan gibi değil). Saçmasapan gelecek ama; Benim IP ile falan alakalı bir sorun olabilir mi? Ne bileyim adamlar belli ip'lerden girişi yasaklamışlardır falan gibi.

Her yere bağlanıyorum (netimde en ufak bir sorun yok) bu adamlara ne yaptıysam kar etmedi.
Sosyal ağlarda paylaş

Nebelpfade said:

Darklight1903 said:

nereden aldin kutuyu? aral'in ubisoft oyunlarinda steam'le ilgili sikintilar var. uplay'de mi aktif etmedi dlc'leri steam'de mi?

oyunu d&r dan aldım uplay üstünden aktif ettim homm 6 ve shades of darkness aktif ama 2 adet dlc kapalı ve aktif olmuyorlar

aynı sorun bende de vardı support'a başvur hallediyorlar
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
Oyun fena değilde köşe kapmaca olayı iyice abarmış, diğerlerinde de ömrüm npc leri kovalamakla geçiyordu, bunda da aynı üstelik bir şekilde sağlam ordu toplayıp gelmeyi felan başarıyor. Tabi bazı ırklarda siz adam bile kaybetmeden savaşı bitirebiliyorsunuz ya da şehirden kayıpları rezliyorsunuz felan oraları hep abartı olmuş. İşin komik tarafı oyunun da buna göre olması, kayıp yaşarsanız kesinlikle ordunuz erirken bölümü bitirmeniz mümkün olmuyor. Yani öyle bir design edilmişki bu adam anca tek tük kayıpla buralara gelir modeli var =P . Her zamanki gibi tek yönlü portallar sayesinde sürekli ordan buradan düşman çıkıyor, onları kovalamaktan oyundan baydım ya. Grafik felan güzeldi halbuki.

Might and magic 6 mandate of heaven a başladım heuae, 7-8 ide oynayıp 9 su sallayıp 10 a geçeceğim. Betadan çıktığında tabi.
Sosyal ağlarda paylaş

ya o köşe kapmaca olayından bildiğin fenalık geldi, heroları basıyorum en güçsüzü tek kaldığı anda veya kaleden azıcık uzaklaşsam anında yardırıyorlar, kovalamaya geldiğimde hayvan gibi kaçıyorlar iğrendim resmen.

onun dışında da traitler abilityler falan çook sikko geldi bana ya bilmiyorum iğrenip sildim oyunu rahatladım.
Sosyal ağlarda paylaş

Darksun said:

Oyun fena değilde köşe kapmaca olayı iyice abarmış, diğerlerinde de ömrüm npc leri kovalamakla geçiyordu, bunda da aynı üstelik bir şekilde sağlam ordu toplayıp gelmeyi felan başarıyor. Tabi bazı ırklarda siz adam bile kaybetmeden savaşı bitirebiliyorsunuz ya da şehirden kayıpları rezliyorsunuz felan oraları hep abartı olmuş. İşin komik tarafı oyunun da buna göre olması, kayıp yaşarsanız kesinlikle ordunuz erirken bölümü bitirmeniz mümkün olmuyor. Yani öyle bir design edilmişki bu adam anca tek tük kayıpla buralara gelir modeli var =P . Her zamanki gibi tek yönlü portallar sayesinde sürekli ordan buradan düşman çıkıyor, onları kovalamaktan oyundan baydım ya. Grafik felan güzeldi halbuki.

Might and magic 6 mandate of heaven a başladım heuae, 7-8 ide oynayıp 9 su sallayıp 10 a geçeceğim. Betadan çıktığında tabi.

10 un gameplay 6 dan kotuki nasil alisican ahahahah

Bide 9 da ilk adadaki piramite yetemeyip waterwalk ile kacanlar el kaldirsin
Sosyal ağlarda paylaş

Valla orası öyle ama özlemişim 6 yı ya, grafiklerini azıcık güzelleştirebilsem kral olurdu valla. İşin garibi kaç sene geçmiş bazı şeyler hala aklımda hatırlayınca komik oluyor. En çokda haritada düşmanları gösteren spell i cast edince bir spell sesinin ardından AHHA diye birinin bağırmasını özlemişim çok komik ya.
Sosyal ağlarda paylaş

O köşe kapmaca olayı heroes 2 den beri var , onun hakkında şikayet anlamsız olmuş.Köşe kapmacadan baydıysan,düşmanın en güçlü 1-2 townu alırsın(ordun yeterse.) olay biter.Tabi bu arada kendi townunu da koruman gerekiyor.Heroes in olayı buydu zaten eskiden beri.

Bence oyunun şuanki en büyük eksikliği hantallığını bir türlü atamamıs olması.Combat animasyonlarında,mapda hero koşarkan vs hep bir yavaşlık hissi var.Ekran kartı,grafik ayarları vs ile alakalı değil durum bu arada.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...