Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Football Manager 2011

tunch

Öne çıkan mesajlar

ya bi dakka bişey sorucam. transfer yapıyorum. 16 peşin veriyorum 40 milyon euro 48 ay öneriyorum. 40 milyon euro da 40 maça çıkınaca alıcak diye öneriyorum kabul ediliyo sözleşme imzalanıyo falan para yok diyor gelmiyor adam? 33 milyon euro para var şu anda transfer için açıkta bu ne iştir? para yok diye uyarı geliyo. bug mı söz konusu?
Sosyal ağlarda paylaş

fusbaldan anlamayan, 15 yıldır maç izlemeyen birisi bu FM serisinde nasıl oynamalıdır?

örneğin geçen gün bursa-manchester maçı yapılmış sanırım şampiyonlar ligi hesabı.
orda iki takım hangi oyuncu dizilimiyle sahaya çıktı, benzeri taktikleri oyuna da uyarlayabilir miyiz, ne kadar başarı elde ederiz vs.
Sosyal ağlarda paylaş

Bone said:

fusbaldan anlamayan, 15 yıldır maç izlemeyen birisi bu FM serisinde nasıl oynamalıdır?

örneğin geçen gün bursa-manchester maçı yapılmış sanırım şampiyonlar ligi hesabı.
orda iki takım hangi oyuncu dizilimiyle sahaya çıktı, benzeri taktikleri oyuna da uyarlayabilir miyiz, ne kadar başarı elde ederiz vs.

Oyunu hakkını vererek oynayabilmek için ucundan biraz futbola tutunman lazım. Bir başla, zamanla zaten alışırsın. Zaten yeni versiyonda her oyuncu görevi için açıklama metinleri falan koydular, taktik oluşturma ekranını basitleştirdiler açıklamalı yaptılar falan. İlk 2-3 saat içinde pes etmezsen az çok oyuna alışmaya başlarsın.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...