Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Football Manager 2011

tunch

Öne çıkan mesajlar

yeni mesaj sistemine bende gıcık oldum ilk görünce ama oynadıkça ve alıştıkça hoşuma gitmeye başladı.

Bu arada kontrat kısımlarında kişilerle konuşma modu güzel olmuş baya :)

Ayrıca transfere paranız yoksa ve siz hala almak isteyince birini, kişisine göre boardla toplantı yapma ve onları ikna etme çalışmaları çok iyi. Sonunda şunu koymuşlar. Ama sampdoria yönetiminin ochoa'yı sallamamsı üzücü oldu :(

guti'nin teknik özellikleri filan uçuyor yalnız fiyuuuuuuuu
Sosyal ağlarda paylaş

News ekranı falan problem değil, default FM skin'ini kullanan kaç kişi vardır ki? Güzel güzel skinlerden istersen FM 2005 görünümüyle oynarsın :D

3-D eski oyundan daha kötü olmuş, 2010'da çok daha akıcı olan 3-d bu sefer berbat resmen, oynayamadım kapadım oyunu. Bu devirde de 2-d oynayamam, 2 senedir 3-d oynarken attan inipeşeğe binmek gibi geliyor. Umarım ilk patch'le 3-d de düzelir yani. Şu kadar yeni animasyon koyduk diyorlar ama eskisine göre daha mekanik futbolcular..

Konuşma olayları çok eğlenceli olmuş, bir şeyi öğrenmesi için zorladığım Macheda "pişman olacağım bir şey söylemeden kaçayım ben" diyip gidince çok etkilendim sdfsdf

Duran top taktiği olayı çok komik olmuş, hiç bir ekleme yok, aynısının resimlisi sadece. Çocuk kandırmaya çalışmışlar resmen, ayıp olmuş.

İlk yama şöyle bayram öncesi çıksa da bayram tatili güzel geçse...
Sosyal ağlarda paylaş

nileppezdel said:

News ekranı falan problem değil, default FM skin'ini kullanan kaç kişi vardır ki? Güzel güzel skinlerden istersen FM 2005 görünümüyle oynarsın :D

3-D eski oyundan daha kötü olmuş, 2010'da çok daha akıcı olan 3-d bu sefer berbat resmen, oynayamadım kapadım oyunu. Bu devirde de 2-d oynayamam, 2 senedir 3-d oynarken attan inipeşeğe binmek gibi geliyor. Umarım ilk patch'le 3-d de düzelir yani. Şu kadar yeni animasyon koyduk diyorlar ama eskisine göre daha mekanik futbolcular..

Konuşma olayları çok eğlenceli olmuş, bir şeyi öğrenmesi için zorladığım Macheda "pişman olacağım bir şey söylemeden kaçayım ben" diyip gidince çok etkilendim sdfsdf

Duran top taktiği olayı çok komik olmuş, hiç bir ekleme yok, aynısının resimlisi sadece. Çocuk kandırmaya çalışmışlar resmen, ayıp olmuş.

İlk yama şöyle bayram öncesi çıksa da bayram tatili güzel geçse...

emeğe saygı lütfen! beğenmiyorsan yazma kardeşim buraya!!!!111
B)-
Sosyal ağlarda paylaş

Abi sıkılmadınız mı bilgisayarla oynamaktan. Ben şuna sardım şu sıralar. Bir sürü türk menejerde var. Online bir oyuna göre gayet başarılı buldum;

http://forum.paticik.com/read.php?42,5148083

Diğerlerinden daha iyi karışık değil ve sürekli geliştiriyorlar oyunu.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...