Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Varmı pati gibisi?

kiddo

Öne çıkan mesajlar

bu kadar çok üyesi olan we aynı anda online olan üye sayısının bu kadar fazla olduğu başka bi forum bilmiyorum. hatta atılan msj sayısının bu kadar fazla olduğu başka yer de yok
tabi yabancı forumlar dışında[signature][hline]a.k.a "bay bomba"
SWG: Ottkoo Jeliyeer of Eclipse Galaxy

[Bu mesaj -MrBomb- tarafından 12 Ağustos 2004 00:37 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

seviye düşer tabii.
ama bu adminler olduktan sonra asla berbat bir forum olmuycaz..

bazı forumlarda hatırlıyorum, millet resmen üstteki mesajı quote yapa yapa, başka kişilere cevap verirlerdi..
burda öyle birşey mümkin değil mesela[signature][hline]iyi adam kötü adam çirkin adam
Sosyal ağlarda paylaş

e ben olunca burda tabi kalite de artıyor[signature][hline]Boş bir kağıt bir kalem bir de silgi..
Kağıt ömür demek,kalemle silgi ise benim hayatımı sen yazarsın sen silersin demek..
Sen neyi yazarsan güzel, sen neyi silersen güzel.
İstediğin gibi yaşat,istediğin gibi öldür

it's teargas in my eyes // Gizli bahçem

Sosyal ağlarda paylaş

said:
Bonecrusher, 12 Ağustos 2004 01:23 tarihinde demiş ki:
bazı forumlarda hatırlıyorum, millet resmen üstteki mesajı quote yapa yapa, başka kişilere cevap verirlerdi..
burda öyle birşey mümkin değil mesela

bi kac forumda o dedigin $ahıslara denk geldim böyle böyle diye söyledim hem cirkin oluyor hemde cogu yerde yasaktır.adamın dedıgı $u : "sanane lan keyfımın kahyası mısın lamer" lol :)[signature][hline]|êvêrythìñg thãt hãs ã bêgìñìñg hãs ãn êñd|
Sosyal ağlarda paylaş

said:
BOccOB, 12 Ağustos 2004 19:00 tarihinde demiş ki:
said:
Prawler, 12 Ağustos 2004 02:08 tarihinde demiş ki:
e ben olunca burda tabi kalite de artıyor

Of kors :D

sen buradan ayrılınca zaten sitenin adını sanane.com a çevireceklermiş...

Bi saniye sen şimdi sanane.com a ezik mi demek istiyosun?Peh!Yorum yok![signature][hline]Çaydanlık Ve Bardak...Ne kadar kibirli dursa da bardağın önünde eğilir çaydanlık.Öyleyse bu büyüklenme niye?Bu kibir,bu gurur niçin?Mütevazi ol,hatta bir adım bile geçme gurur kapısından.Bardağı insan bunun için öper daima alnından...
Sosyal ağlarda paylaş

efendim bence insanları seviyesiz diye etiketleyenlerde seviyesizdir. (çık çıkabilirsen bu cümlenin içinden :p)[signature][hline][b]''Nindyn vel'uss malar xuil phindaren zhal'la lor ulu uk uktan 'udtila naut doera natha phindar. Ka dos l'inya verve wund l' rendan l' rendan mziln l'inyan wund dos.''
Sosyal ağlarda paylaş

turkpassword.com a baktım fena site deil. bu saatte bile 75 üye, 27 de misafir online. ama şu ana kadar atılan msj sayısı çok düşük: 6175. üye sayısı da 1502. belli ki çok eski forum deil. ama ona rağmen aynı anda baya fazla kişi online oluyo. sitenin içeriğine pek bakmadım ama olmayan konu yok gibi. ama en çok rağbet gören, msj atılan bölümü adult forum bölümü :D[signature][hline]a.k.a "bay bomba"
SWG: Ottkoo Jeliyeer of Eclipse Galaxy
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Ardeth, 12 Ağustos 2004 20:13 tarihinde demiş ki:
efendim bence insanları seviyesiz diye etiketleyenlerde seviyesizdir. (çık çıkabilirsen bu cümlenin içinden :p)

seviyesizim, seviyesizsin, seviyesizler :p paticik'in kalitesinin düşçeğine filan inanmıyorum ben. ha düşüren olur yer kafasına bişey (örnek eşya: terlik) bööle ufukta kaybolur.[signature][hline]BabacumMostors, 15 Haziran 2004 04:22 tarihinde demiş ki:
sanat için sevişirim yani hiç çekinmem ben sanat dostuyum...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
axedice, 13 Ağustos 2004 00:06 tarihinde demiş ki:
said:
BOccOB, 12 Ağustos 2004 00:59 tarihinde demiş ki:her forumda olduğu gibi burda da yavaş yavaş düşüyor ve sıfırıa gelecek...
Yok böyle bişi

var abicim öyle bişey.[signature][hline]KinGpiN the striked sazan
Bizimle uğraşmak;
bişey istemez öle sakin insanlarız biz
Sosyal ağlarda paylaş

said:
-MrBomb-, 12 Ağustos 2004 00:36 tarihinde demiş ki:
bu kadar çok üyesi olan we aynı anda online olan üye sayısının bu kadar fazla olduğu başka bi forum bilmiyorum. hatta atılan msj sayısının bu kadar fazla olduğu başka yer de yok
tabi yabancı forumlar dışında

yigidi oldur ama hakkini ver..
benim bildigim cehennem.com'un forumlari var ammaa paticik insaninin tarzi degil acikca soyleyeyim.En son, cehenem eski imajini silip farkli bir kabuk yapisina sahip olmak istiyordu ve bu nedenle uyelerin isyan mesajlari ayyuktaydi, "Eski cehennemi istiyozzZ!!...Heyk istiyoz biz heyyyk.." seklinde.
Online uye sayisi ve atilan mesaj bakimindan paticikten pek farki yok..Hatta ulkemizdeki noobve heyker(!) oranina bakarsak orasi buraya gore daha agir basiyor.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Bugarea, 13 Ağustos 2004 00:16 tarihinde demiş ki:
var www.turkpassword.com

turkpassword.com daha cok adult,crack,serial konulara agirlik veren bir forum.
Ama cok yeni bir forum, su anda cehennem kullanicilarinin bir cogunun da turkpassword'e takildigini saniyorum. Nitekim bu forum da patiye pek hitap etmez..
Sosyal ağlarda paylaş

said:
RonaldinhO, 12 Ağustos 2004 19:37 tarihinde demiş ki:
said:
BOccOB, 12 Ağustos 2004 19:00 tarihinde demiş ki:
said:
Prawler, 12 Ağustos 2004 02:08 tarihinde demiş ki:
e ben olunca burda tabi kalite de artıyor

Of kors :D

sen buradan ayrılınca zaten sitenin adını sanane.com a çevireceklermiş...

Bi saniye sen şimdi sanane.com a ezik mi demek istiyosun?Peh!Yorum yok!

bendende o kadar .Yorum yok.[signature][hline]......*.*.*........
GALATASARAY
....1905/2004....
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Bugarea, 15 Ağustos 2004 17:30 tarihinde demiş ki:
nerden bilion belki hitap edecek, sırf adult crack değil orası dikkat ettiysen

t u r k p a s s w o r d . c o m
ismi zaten direk parali adult sitelerin sifrelerinin yayinlandigi websitesi tadinda bir isim.
ustune ustluk forumda yogun olarak kullanilan bolumler illegal bolumler.
Ne yazikki biz patiler illegal isleri pek sevmiyoruz!

[Bu mesaj UnKnownTR tarafından 16 Ağustos 2004 03:11 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...