Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

12 Eylul referandumu

di

Öne çıkan mesajlar

yok dogustan akpliyim ben, kanim yesil akiyor. oyumu da komursuz sattim, selvi boylu basbakanimdan baskasini da dinlemem, direk degistiririm kanali. gazete de okumuyorum, internette de bir paticik bir akp.orga giriyorum, o da iste namazdan ve su adini unuttugum etli pilavi yemekten firsat buldukca. bir de abilerin sohbetlerine katiliyorum tabii, o kacinilmaz, kolormatik gozlugu takip ciktim mi benden krali yok

yav kaldi ki, hani ciddi devam edeyim hic haketmiyor olsa da su mesajin; gercekten chp mitinglerinin -hele kk oncesi- tayyipin sovlariyla kiyaslanabilecegine inaniyor musun?

adamda boy var bir kere. gerci tabii onemli olan soy...

tam da basariyordum yav ciddi bitirmeyi
Sosyal ağlarda paylaş

KK iyi ya
baykal mitingleri format klasikti

30 dakka gayet ust perdeden anca okumus insanalrin anliyacagi duzeyden birseyler anlatip ondan sonra 1 saat basbakana cevap yolluyordu

http://www.youtube.com/watch?v=Dq-lwMS3KM4

soyle cikislar filan

gundmei basbakan belirliyor, baykal muhalefet ediyordu

yanniz gorucne uzeluyorum lan, adamin partisini ninjaladilar resmen ehueheue, oyucnagi elinden alinmis cocuk gibi oldu adamcagiz
Sosyal ağlarda paylaş

CHP adamin oyuncagi olmus ya resmen, kemal kilicdaroglunu izliyorum onada uzuluyorum

gercek dusunceleri ve fikirleri baykalin senelerce saga cektigi tutucu tabana zit geliyor, meydanda baska ankarada baska konusmak, halka ayri tabana ayri seyelr soylemek zorunda kaliyor

uzun donemde adami rahat birakirlarsa CHP yi ve tabanini sola geri ceker, en azindan baykalin getirdigi kurt ve turban tabusunu yikti CHP nin, gecen cikti guneydoguda turkce bilmiyen bir kadin CHP ilce baskani, eskiden olsa baykal bunun haber yapilmasina bile engel olurdu filan

bide palpatine onder sav var tabi, butun bu tutucu orgut adamin elinde rahat hamle yaptirmiyorlar kilicdarogluna, hadi onu gectim adam yerinde duramiyor ama parti orgutu yetisemiyor senelerce "az olsun bizim olsun" zihniyetinde oyle tembellesmislerki zerre kipirti yok adamlarda
Sosyal ağlarda paylaş

Nefr said:

yok dogustan akpliyim ben, kanim yesil akiyor. oyumu da komursuz sattim, selvi boylu basbakanimdan baskasini da dinlemem, direk degistiririm kanali. gazete de okumuyorum, internette de bir paticik bir akp.orga giriyorum, o da iste namazdan ve su adini unuttugum etli pilavi yemekten firsat buldukca. bir de abilerin sohbetlerine katiliyorum tabii, o kacinilmaz, kolormatik gozlugu takip ciktim mi benden krali yok

adamda boy var bir kere. gerci tabii onemli olan soy...

tam da basariyordum yav ciddi bitirmeyi

Maklube. O kolormatik gözlüğü de benim takma niyetim var, trendleri yıkmayın abi yok yere.

Ayrıca yukarıdaki mesaja ithafen, sadece onlarda da değil, mhp tabanının ve bdp tabanının da ciddi bir kesimi evet diyecek.

Valla 2bin kişi umreye gidiyor bu yakın zamanlarda ve onlar sanırım referanduma yetişemeyecekler, o yönden ballısınız. Oy falan attırmadılar da onlara.
Sosyal ağlarda paylaş

Baykal hayatta gelmez, gelırse CHP bır sonrakı secımde barajı bıle asamaz.

Ayrıca, umreye gıden arkadaslar AKP nın tabanını olusturmuyor,
AKP esasen prens sabahattin'in tayfasına benzer, iki kitap okumayla, geçmişi tanımadan sorgulamadan neyın ne oldgunu bılmeden ustune etlıye sutluye karısmadan bir yerlere gelen tipler işte. Liboşlar.
Böle anti-devrim harekatlarıyla, dini kesimi kendilerine kamufle edip ülkeyi yöneten gücün karşısında kim varsa yanına toplayarak iktidara gelen, dış güdümlü tipler.
liboşlar, zaten ne geldiyse T.C. nin başına bu herifler yüzünden geldi.
Kısacası, ağır dini kesim Saadet partisi taraftarı zaten AKP'li değil,
Geçmişini bilmeyen, sorgulamayan mesela "aa ne kadar saçma %10 barajı var neden böyle ki? hiç araştırmayım, niye böyle olmuş sormayım ama kafam çalışıo gösterim" diyen yeto aydınlardır AKP'nin tabanı.

Hani bi adama bişi öretirsin, o adam sadece o öğrendiğiyle sana ahkam keserde içinden gülersin ya,
hah işte onlar AKP'nin tabanı.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...