Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

League of Legends

LethE

Öne çıkan mesajlar

ahahah. abi bildiğin loop'a aldım nidalee'yi. adam cidden bayağı başarılı. vladimir'de tam bir blastoise. upcoming patch'den dolayı sıkıntıdan youtube'a sardım. inanılmaz epik şeyler çıktı. hayvanlar gibi güldüm. neşe doldum. her ne kadar buraya spamlemek istemesem de tutamıyorum kendimi;
http://www.youtube.com/watch?v=5GyxaeeoXJk

daha önce verilmiş olabilir gerçi. verildiyse affola. paylaşımcıya saygımıs sonsus. emeye saykı. +rep
Sosyal ağlarda paylaş

direkt yardırdım. ve /b/ dışına çıkmamış bi newfag olarak şaşırmadım değil, adamlar bayağı sağlam muhabbetip tartışıyolar lol hakkında. ortalara falan geldim. adamlar ciddi :D

hoş yanlış thread'e de girmiş olabilirim sdfsd
NEW THREAD'li mordekaiser görünce daldım.

edit: şu da inanılmaz bi tespit yalnız. happens to me all the time.

Choose mordekaiser
>Warmogs
>tenacity shoes
>Force of nature
>Guardian angel

CAN'T STOP ME NOW CAUSE IM HAVING SUCH A GOOD TIME, I'M HAVING A BALL!

There's nothing wrong with tank morde.

Sosyal ağlarda paylaş

oha şimdi okuyunca farkettim. burda da çok güzel muhabbet dönüyomuş ak. hemen dahil olayım. abi. bi kere malzahar cidden çok iyi. hele böyle low hp ile minionların arasında dolanırken enemy sana atılım yapıyo kesmek için. böyle bi allah refleksiyle QWER atıyosun. ultiyi boşaltırken ignite bide. akabinde taş çatlasa %10 olan hp ile full hpli adamı yatırmanın verdiği hafiflik. "problem?" hissiyatı. hmmpfs. baha biçilemex
Sosyal ağlarda paylaş

Kafayı kıriciğim, babam sabah "beni bırak arabayı getir de güneş altında yanmasın" diye kaldırdı sabahın 8'inde. Gittim geldim LoL oynarım diye, serverlar bakımda. Boş bulundum WoW'a girdim, serverlar bakımda...

Hayır yapacak hiç bir işim yok ve posta gelecek evden de çıkamıyorum. Nasıl bir sabah bu ya. Uyurum hazır evdeyken diyordum, o da piç oldu.
Sosyal ağlarda paylaş

ahaha. durumum direkt aynı. wow yok. lol yok. yapacak tek şeyin lol veya wow olduğu dönemlerde ikisinin de olmaması çok kötü ya. böyle karışık çerez tabağındaki kabuğu açılmamış sert antep fıstığı gibi bişiy. öyle bi duygu.

garen'i de loop'a aldım ayrıca sdfsd. hemen sağ tarafında mario'lu varmış bide. ona da öldüm. insanlar nasıl bu kadar yaratıcı olabiliyo anlamış değilm sdf

edit: bu peç büyük olcakmış deyu sitede. kayle, janna, tryndamere falan remake olcakmış hep. ondanmış. rivayete göre.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...