Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

League of Legends

LethE

Öne çıkan mesajlar

fiddle'ın ultisi gayet başarılı aslında, oynayan iyiyse ganklerde fear+drain 1 kişi direk iniyor. teamfightta galio, nunu vs kombosuyla ağır yargı dönebiliyor. tabi karşı takım mr abanırsa ve stun fln varsa devre dışı kalabiliyor biraz.

yine de sırf silence ve fearıyla işe yarıyor ya, survivabilitysi en iyi karakterlerden biri zaten.
Sosyal ağlarda paylaş

Late gamede adam gibi haste kasınca zaten pew pew dmg vuruyor da early game'de millet flamele oyundan soğutuyor sonra ben de sağ click opposite base alt+tab yapıp patiye bu satırları yazıyorum işte.

Yanımda ashe var, adama 3 kere ulti attım kurtardım 1-4-0 kendisi ona rağmen ve bana NOOB FFS falan diyor adam. Sonra gel de oyna.
Sosyal ağlarda paylaş

deadwoll said:

Ben de IP boostta 1 sayfa rune topladım aşağı yukarı <3

2 de hero aldım hatta. Ama Kayle'ı aldığıma pişman oldum, çok sövüyorlar.

http://solomid.net/guides.php?g=2701

runeların uyuşuyorsa eğer dağıtırsın ortalığı. :p
ama malesef riot ap kayle'yi öldürme derdinde. sezon 2 ile birlikte kayle tamamen support'a kayacakmış. :(
Sosyal ağlarda paylaş

Bugün şu solomid denen sitedeki Caitlyn guide'ını deniycem, early game'de hayvan gibi harass yapıp 3-5 kill alıyorum, late-mid game'de etkimi yitiriyorum, sonra late-late game'de anca açılıyorum falan, bi terslik hissettim. Ordaki guide da earlyde çok peacemaker kullanıp harass kasma olağan takıl olablidiğince zonela adamları, midden itibaren açılırsın demiş. Bakalım sdf

Çok pis elim kaşınıyo, mayışlar yatsın ruhumu şeytana bi satıp Brand ve Vlad alabilirim sdsdfsdf
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...