Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

League of Legends

LethE

Öne çıkan mesajlar

ratingli değil yukarıdan girdiklerinde tam.
lvl30 ile rating maçlarına girebiliyorsun ama LOL da esas maçlara o yukarıdaki dava ile giriyorsun.

2 3 kişi iseniz grup oluşturma seçeneğide var.
Diğer odaların listelendiği yerden gireceğiniz maçlarda karşınıza çok iyi adamlar çıkabilirde.

Bu tuş sizi kendi seviyenizdekiler ile eşleştiriyor. Tabi smurf, ikinci acc kasan iyi tipler çıkabilir karşınıza.
Sosyal ağlarda paylaş

Direk Play'a basıp oyuna girmek. Çok hero olmasına rağmen azını görüp hangisini seçsem diye düşünmemek. Item sayısının az olması. Oyunun daha hızlı olması.. gibi şeyler baya sevdiriyor LoL'ü.
Kısaca Arcade oluşu sinir-stres yapmadan, kafa dağıtmak için oynayıp çıkayım kafasına çok uygun.
Sosyal ağlarda paylaş

LethE said:

% olması değil o % nin adamın max hpsine göre vurması, true damage vurması :/

vanille custom games de xp/ip daha düşük. direk normal oyna zaten hızlı öğreniyosun oyun dota/hon a göre daha iyi bi eğriye sahip, beceremediğin kısmıda birine sor.

evet öle yaptik, hakkaten 1 oyundan soora alisiyosun.
herolar oyun kazandikca mi cikiyo bi de?
Sosyal ağlarda paylaş

oynadıkca puan kazanıyorsun, hero açabilirsin. Yada parayı basarsın açarsın.

Hiç para ödemedim ben ama bir ara extrem oynuyordum 2 tane lvl30 hesap oldu. Birinde AP heroları diğerinde de AD heroları açtım 6 7 tane.

Her bir account içinde bir tane runepage doldurdum. Yetiyordu.
Gelen puanlar ile hem hero alabiliyorsun hemde sana ekstra özellikler katan rune alabiliyorsun.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Each of these platforms will be able to support the same number of players as the current European environment, dramatically increasing your gameplay experience and paving the way for future growth.

The split will be happening soon, and once it is complete your summoner will only be accessible from the platform you have been assigned. If you are unsatisfied with your destination platform for any reason, we will be facilitating one free transfer between the two platforms following shortly after the split.

demiş attıkları mailda, bilemiyorum valla.
Sosyal ağlarda paylaş

Cuce said:

nerden deısıyokı

dosyanın birini değiştirmek gerekiyor, ayarlarda falan yok. ezbere hatırlamıyorum değişmesi gereken şeyi de vardı internette. hatta changer programlar da var, onu açıp server seçiosun, dosyaları ona göre değiştirip oyunu öyle açıyor. eve gidince yazarım hangi program olduğunu
Sosyal ağlarda paylaş

xaty said:

Direk Play'a basıp oyuna girmek. Çok hero olmasına rağmen azını görüp hangisini seçsem diye düşünmemek. Item sayısının az olması. Oyunun daha hızlı olması.. gibi şeyler baya sevdiriyor LoL'ü.
Kısaca Arcade oluşu sinir-stres yapmadan, kafa dağıtmak için oynayıp çıkayım kafasına çok uygun.

Aha direk bu LoL'ün güzellikleri, bir de işte düştükten sonra oyuna tekrar girebilmek, assist diye bir kavramın olması ve dolayısıyla support hero oynamanın da keyifli hale gelmesi falan çok büyük etkenler.

En sevdiğim herolardan bir tanesi Janna direk, assist olayı olmasa oynamam, her maç 3-4 kill 20+ assist bitiyor neredeyse.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...