Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

League of Legends

LethE

Öne çıkan mesajlar

east oluruz tabii ki. önce o haritaya göre otomatik dağıtılacakmış accountlar ama 1 kereliğine ücretsiz değiştirme hakkı veriyorlarmış, büyük olasılık batı'da yığılma olur, doğu çok daha sakin olur

ha bir de serverlar ayrılınca herkese 14 günlük IP boost veriyorlarmış

/kaynak: http://eu.leagueoflegends.com/eu-platform-split-faq
Sosyal ağlarda paylaş

Cuce said:

avrupada daha cok oyuncu var amerikadan. heleki pc oyuncusu.
aksine koskoca avrupada sorun yaratması cok normal.

dreamhackinfinali işte avrupa saatine göreydi 200k insan vardı lolda 150k vardı sc de.

200k sadece own3d streaminde vardı
oyun içindeki kendi streamleri ile beraber toplam 900k kişi izlemiş
Sosyal ağlarda paylaş

Kaede said:

Cuce said:

avrupada daha cok oyuncu var amerikadan. heleki pc oyuncusu.
aksine koskoca avrupada sorun yaratması cok normal.

dreamhackinfinali işte avrupa saatine göreydi 200k insan vardı lolda 150k vardı sc de.

200k sadece own3d streaminde vardı
oyun içindeki kendi streamleri ile beraber toplam 900k kişi izlemiş

900 k bana daha çok unique sayisi geldi cunku kendileri zaten owned streamin linkini paylaşıyorlardı
Sosyal ağlarda paylaş

Yanlız forumlar acayip komik yani avrupadaki yeni nesil yazık çöpler yani dünyadaki en aptal insanlar USa da yaşar sanırdım avrupada bu yönde gidiyor ahahah kendini üstün gören nordiclermi ararsın zırlayan ruslarmı avusturya ile almanyayı nasıl ayırırsınız diyenler mi? Komedi ama somut bir gerçek resmen ırkçılığa kadar giden bir durum birisi çıkmış ingilizce konusabilen konusamayan demiş, birisi isveç ile rusyayı birmi tutuyorsunuz demiş yani isveçten birisinin bizim teknoloji diğer doğu avrupa ülkelerini ezer filan demiş ahahah lan rusya uzayda japon kale maç yaparken isveçliler daha 6 ay gündüz/gece olayını çözmeye çalışıyordu ne kadar egoları yüksek insanlar bunlar ya.
Sosyal ağlarda paylaş

valla ben 1 aydır falan usteyim, hiç dediğin gibi bişi olmadı. en azından serverlar stabil. eu'daki 240 pingle na serverında aldığın 240 pingin alakası bile yok mesela o bi acayip. eu'da hiç oynanmıyor o pingle.

valla kafam rahat ya iyi ki erkenden atmışım kapağı, sıra mıra beklemek bana göre değil.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...