Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Boardwalk Empire

Innuendo

Öne çıkan mesajlar

• 2 hafta sonra ...
Daesu said:

son iki bölümdede böle gecerse baya bayık sezon olucak
zaten narsis bi rozetti etkisi yapamadı, capone patlar direk dedim oda gelecek sezona kaldı.
james gittiginden beri üzgünüz zaten.

Katılmıyorum sana,

ben bir önceki sezon sıkıntıdan kurdeşen çıkaracaktım az daha bu diziyi izlerken, korkunç şekilde sıkılıyordum öyle böyle degil. Sırf bitireyim sezonu diye izledim.

Bu sezon ise hiç sıkılmadan ve rahatlıkla izleyebildiğim çok da iyi ilerleyen bir sezon oluyor benim için.
Sosyal ağlarda paylaş

Daesu said:

son iki bölümdede böle gecerse baya bayık sezon olucak
zaten narsis bi rozetti etkisi yapamadı, capone patlar direk dedim oda gelecek sezona kaldı.
james gittiginden beri üzgünüz zaten.

Bi james gelmez daha zaten. İşi business'dan çıkarıp tension katıyordu aile oldugu için. Öyle bir materyelleri kaldıgını sanmıyorum, 2 sezondur monster of the season temasındalar.

Rosetti reis'i anıyoruz.

http://i500.listal.com/image/5583070/500full.jpg
Sosyal ağlarda paylaş

Jim_E_Rustler said:

Orospu cocukları ne güzel final çekmiş belli değil.

Abi Harrow sahnesi gerçekten içimi parçaladı. Çok da güzel çekmiş namussuzlar.

Önümüzdeki sezon AR görücez bol bol, tarihte öldügü noktaya geliyor, Hoover'ın seçimlerinden önce vuruluyor zira.

Üsttenli spoiler'i açmayın, spoiler'siz kısımdaki küfürü edebilirsiniz. Mal bebe..

Sezon finali görüşüm

Sezon finali ile ilgili de, meh bir finaldi diyebilirim. Çok şey havada kaldı, bir tek Maybelle'nin sahnesinde dumur oldum.

Sosyal ağlarda paylaş

güzel finaldi. harrow sahnesi gördüğüm en iyi sahnelerden.

harrow
james en sevdiğim karakterdi, gitti. sonra doyle ile harrow kaldı. doyle'u öldürünce üstüne para verecek insanlar tanıyorum dediydi nuck, ölecek herhalde diyordum hala yaşıyor. derken richard reis öldü yahu. :( :( :(

çoook güzel yapmışlar ama ölüm sahnesini. chalky'nin kızını vurması da acayip sağlam twist oldu. narcisse'in mapus sahnesi de çok güzeldi.

capone başa geçti. yanında da george. of of. süper.

genel olarak geçen sezon kadar iyi değildi belki ama yine de iyiydi. bir de capone olayları sayesinde önümüzdeki sezonun en iyi sezon olacağına bahse girerim. yürü be al, kim tutar.
Sosyal ağlarda paylaş

calimero said:

Jim_E_Rustler said:

Orospu cocukları ne güzel final çekmiş belli değil.

Abi Harrow sahnesi gerçekten içimi parçaladı. Çok da güzel çekmiş namussuzlar.

Önümüzdeki sezon AR görücez bol bol, tarihte öldügü noktaya geliyor, Hoover'ın seçimlerinden önce vuruluyor zira.

Üsttenli spoiler'i açmayın, spoiler'siz kısımdaki küfürü edebilirsiniz. Mal bebe..

Ne bu yavşaklık?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...