Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bilgisayar özellikleri ve WoW

SevimliEjderha

Öne çıkan mesajlar

• 4 ay sonra ...
Yeni bir konu açmak istemedim o yüzden buraya yazıyorum.

Catalysm ile wowa yeniden dönüş yapmayı planlıyorum fakat benim emektar laptop zannetmiyorum eskisi gibi iyi bir performans versin oyunda.

Dolayısıyla yeni bir laptopa ihtiyacım var fakat bu konuda yeterince bilgi sahibi değilim. 1500-2000 TL arası bir bütçe ayırabilirim. Siz değerli arkadaşlardan laptop tavsiyesi istiyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

abıcım ben samsung r520 aldım gecen bayrada 1 sene oldu nerdeyse o zamanlar i5 i4 ıslemcı fılan yokdu ozellıklerıne bakarsan anlarsınkı ortalama raıdde ve normal alanda kı buna dalaranda dagıl full her sey acık keen en dusuk30 en yuksek 60 fps alıyorum ısınma sorunuda yok denıcek kadar az sakına hp pavilion alma benım eskı makınen ısınma sorunu cok fena makıne kendı kendıne kapanıyor sana tavsıyım samsung modellerı hem fıyat bakımından uygun hemde ozellık bakımından
Sosyal ağlarda paylaş

samsung r620 var bende de, 1 seneyi geçti alalı sorunsuz kullanıyorum. işlemci vs. olarak daha üst modelleri öneririm, marka olarak da samsung sorunsuz olur kanımca.

i5 işlemcili yeni modellerden birini alabilirsin. Tek sorun var, detailleri açarsan doğal olarak ısınıyor, işlemci de klavyede wasd altına geldiği için sol el bayaa bi terliyor. Güzel bir klavye + mouse ikilisi zaten notebookta oyun oynamayı düşünüyorsan şart olduğu için çok da büyük bir problem değil : )
Sosyal ağlarda paylaş

Ben celeron 2.0 la icc yaparken (yani onunla bile oynanabilen bir oyun wow) upgrade ettim. board hdd işlemci ram 750 milyon tuttuydu. Şuanlık ekran kartını onboard kullanıyorum hd4200 var. Ama gayet verimli. Dün CoD black Ops kurdum single da onu da kaldırdı. Tabi verimlilik okadar değil.

Ama wow oynadığım sıralarda grafik ayarlarını açıp raid yapayım dedim başım döndü kıstım tekrar. D&d aoeler , paladin ışıkları falan öff dedim bu ne pavyon gibi :D sonra low yaptım gene bitti gitti :D
Sosyal ağlarda paylaş

bende bugün bi bilgisayar siparişi verdim.

teknik bilgilerinden tam olarak emin deilim ama kabaca;

intel i5 işlemi
hd 5550 ekran kartı
4 gb ram
500 gb harddisk
20" lcd monitör

hangi işletim sistemini yüklerler bilmiyorum ama xp 64 bit kurucam sanırım. Bu sistem bana wow da 25 man raidlerde kastırmadan rahat rahat oynatır mı?
Sosyal ağlarda paylaş

0ne said:

Kojiroh said:

XP yerine Win7 kurarsan daha da rahat götürür hatta.

XP çıktığından beri kullanıyorum, win7 ye alışmam zor olucak biraz galiba.

Bi de uyumluluk olayı nasıl win7 nin. Her türlü program zorluk cıkartmadan kurulabiliyor mu?

win7 xp den cok daha iyi çalışıyor, hiçbir uyum sorunu yaşamadım.
Sosyal ağlarda paylaş

0ne said:

bende bugün bi bilgisayar siparişi verdim.

teknik bilgilerinden tam olarak emin deilim ama kabaca;

intel i5 işlemi
hd 5550 ekran kartı
4 gb ram
500 gb harddisk
20" lcd monitör

hangi işletim sistemini yüklerler bilmiyorum ama xp 64 bit kurucam sanırım. Bu sistem bana wow da 25 man raidlerde kastırmadan rahat rahat oynatır mı?

yalnız 20 inch monitör yetmez. asdfd monitörün ne alakası var oyunla :D.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 ay sonra ...
  • Yeni Oluştur...