Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Patinin LFG tool ve PUG maceralari

Laurelin

Öne çıkan mesajlar

60 a kadar retri gayet de güzel tanklıyor herbiyeri
dps warri de gördüm deli tanklayan

şahsen kendim de feral dps specle ayu modunda 80 e kadar bütün normal dungeonları tankladım

50 küsür priestim var , onla da shadow specde healer çok girdim random a

low leveller o kadar nerflenmişki spec falan farketmiyor artık
Sosyal ağlarda paylaş

Suark said:

abi ben bunu o kadar sık yaşadım ki

bide bi arkadaşım mesela talent falan vermiodu, "olm daha karar veremedım " diodu level olmuş 30 falan.

Ahaha ben de wowun ilk ayında talentsız oynamıştım. Talentlerin resetlenebildiğini bilmiyordum onun için 60'a saklıodum bütün puanları. Ragnarok Online oynamıştım daha önce tabi orda statları kötü dağıttım diye 1-2 kere 0dan kastım aynısı olmasın istedim :). Level 40 civarı öğrendim respec olayını ahaha.
Sosyal ağlarda paylaş

Vanilla da hunterin puller olduğu dönemlerde mc yaparken gar ı kestikten sonra baron da aynı odaya pullanırdı. o gün puller bendim hunter kanalında bi gaz vermeler falan baron la shazzrah i beraber pulla diye bende dayanamadım yaptım tünel girişinde bossu bekleyen tankın teamspeak ten cıkardığı ses hala aklımda "amagad two bosses guys RUNNNN!" way be özledim o günleri :)
Sosyal ağlarda paylaş

rogue'umu kasarken bu adamın tanklık yaptığı bi gruba denk geldim

tank olduğunu sanan dk

death and decay'i skillerin arasından bulması bir dakika sürdü, bulduktan sonra da bi kere kullandı zaten. grup agrosunu geçtim tek mobun agrosunu tutamadı adam, chains of ice falan attı sağa sola . bi acaipti.

en sonda da hungarfene kafa göz daldı ve öldü . bu esnada enh shaman ölü, druid healer da shamanı resler ve oom haldeydi.
adam tek satır bile bişey yazmadı, muhtemelen veletti zaten.
Sosyal ağlarda paylaş

stimpak said:

rogue'umu kasarken bu adamın tanklık yaptığı bi gruba denk geldim

tank olduğunu sanan dk

death and decay'i skillerin arasından bulması bir dakika sürdü, bulduktan sonra da bi kere kullandı zaten. grup agrosunu geçtim tek mobun agrosunu tutamadı adam, chains of ice falan attı sağa sola . bi acaipti.

en sonda da hungarfene kafa göz daldı ve öldü . bu esnada enh shaman ölü, druid healer da shamanı resler ve oom haldeydi.
adam tek satır bile bişey yazmadı, muhtemelen veletti zaten.
dkların ilk talentları questle geldiği için adam bütün questler öyle zannetmiş heralde.
Sosyal ağlarda paylaş

daha dün rogue'u 70ledim, wotlk'u da dinandan bugün yarın alıcam diyerek diğer karakterlerdeki rested xp'yi yakayım dedim.
Hunter'ıma geçtim, kendisi daha level 56 , random dungeon sırası geldi, girdim bi gruba. dk tank, pala healer, lock, mage ve benim hunter girdik ubrs'ya, dediler istemezük. bi daha random attılar, stratholme geldi. service entrance'dan başladık ama benden başka yolu bilen adam yok. neyse magister arıyoruz key için, zira key de kimsede yok . trashlerden bi rare mail legging düştü, +18 agil, stam, ap falan veriyo. sevindim ben de, zira hala lvl 45ten beri aynı şeyi giyiyodu hunter, needledim doğal olarak. benimle beraber healer pala da needledi. tepki gösterdim, dedim healersin, paladinsin level 40tan beri plate giyebiliyosun maili napıcaksın. bendekilerden daha iyi bunlar dedi, giydiğini linkledi . +2 str +2 stam veren bi mail leggings, plate düşerse bunu sana veririm diye de ekledi mal paladin. adama laf anlatamayacağımı farkedince boynumu büktüm ben de, neyse trash kesmeye devam ettik.

ama doğal olarak sinirliyim ben, arada laf sokuyorum öküz evladına ama tınlamıyo bile. tam bi daha kaynayacakken adama "pristine black diamond " düştü bi tane, herkes greedledi. bastım need'i, dakka geçmeden bi tane daha düştü :D ona da bastım need'i. 5 dakka sonra da tank sıkılıp çıktı, parti dağıldı, paladin mail itemin üstüne yattı, ben de tanesini 550 golddan AH'de okuttum.

küfrettiğimin paladini yüzünden sinirim bozuldu, ama mallıkları sayesinde dual talentin de parası çıktı (:D
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...