Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

ULTIMA ONLINE

fastreloader

Öne çıkan mesajlar

olympus diye bir sunucuda oynamıştım en son seneler önce. ah ne güzel günlerdi. aslında hiçte güzel günler değildi sabahtan akşama kadar skill kas sonra server geri atsın sinir krizleri geçir vs. ama aradan zaman geçince insanın aklında sadece güzel olan anılar kalıo ve o günleri çok güzel günlermiş gibi hatırlıyoruz ne garip...
Sosyal ağlarda paylaş

kınayt onlayn ergenler arasından yayılmadan çok önce bizler sosaria'nın topraklarında Lord Blackthorn için order şovalyesi avlıyorduk.

Lordum 5 gp pls!!!

gm bey!!!

speed açmış serefsız

aaa yeşil zombi var dur kesim.......OOOooOOOOO OoOOOOoO

-000oooOOOooOo OooOooOOoOo OOoooo
-sus ölüler konuşamaz.
Sosyal ağlarda paylaş

haydi herkes eğlenceli bi anısını anlatsın sdf.

yeni bi servera başlamışız, "İmam" diye bi char açıp Gm'e page attım:
"bu nasıl server ya bir cami bile yok din elden gidiyor!"

bunun üzerine gm beni brit tiyatro sahnesinin tepesindeki yere çıkarttı(minare gibin)

-burası iyi mi?
-(oraya çıkma fırsatını kaçırmadan) ALLAHU EKBER ALLAAAHUU EKBEER
LAAAA İLAHEE İLLALLAAAAAH

diye bağırmaya başlarım. sonra iyiymiş burası dedim brite gönderdi.
Sosyal ağlarda paylaş

Tenekeadam said:

ben ilk journeyman gördüğümde çok özenmiştim, lan adam maceracı yollarda geçiyor hayatı, biz devamlı koyun kesiyoruz demiştim.

AHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA
öldüm buna çünkü aynı durum bende de vardı :D

hard gamer'ın son zamanlarına yetişebilmiştim kapanınca nebulaya geçmiştim. orda pkların yaptıkları bi piçlik vardı. brit mezarın ordaki yolda sınıra kadar kovalıyolardı mezarda kasan appleri (ben mesela) sonra brit sınırının ordaki invis pklar greater expolarla patlatıyolardı götümüzü.
ahahahaha adamlar çok eğleniyolardı ama ben hayatın anlamını sorgulamaya başlamıştım. habire reskill habire reskill :D
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...