Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Yeni Oyun Yeni Şans :)

Barathrum

Öne çıkan mesajlar

Barathrum said:

Yanlız nereyi okusam aynı şey söyleniyor playerlar tarafından.''Classlar arasındaki aşırı dengesizlik'' wowdaki god modelardan kustuk.Burada da tank-healerlardan kusucaz gibi geldi bana :)

lan 80 yasındakiler gibi herseye kulp buluyon.12 yıldır degişmedin haaa.yaşlılıgın hic cekilmez.yemin billa seninle evlenicek kıza acıyorum...
Sosyal ağlarda paylaş

Sam said:

healer ve tank olmadan çok sıkıntı çekersiniz. :p

Kesin olarak katılıyorum..lvl 34 e kadar kasmıştım..ilk tank ve sorcerer kastık iki arkadas.cok zorlandık sonra sans eseri bir türk healer bulduk ve cok eglendik.aynı zamanda cok hızlı sekilde ilerledik.çzellikle public q larda..Tankı boşverdim kesinlikle healer şart..
Sosyal ağlarda paylaş

Barathrum said:

2 gündür full pvpdeyim BW ile.Her maç en az 3 kere kendimi yakıp öldürdüm muhahah.600 600 çakıyo çok gazlıyo adamı ama arkamdaki healer beni heallamadığı an ölüyüm.

Hermesus'un gazıyla dest'e dönücez sanırım bugün alıyorum orjinal cd yi :)

Ehuhe ya gelicemde..az işlerim var bu günelrde temmuz 9 gibi diyim.tekrardan dönücem..
Gerci şu snn deki Dönem gibi ortam olsa..Hl ler falan Demi güzel günlerdi.Vasmussen flan aynı kişiler toplansa..Cok zorda ne bilem bir oyunda herhangi bir oyunda toplanılsa güzel olurdu..ütopiksel bir yaklaşım oldu..
haa bu arada teknosoda var..50 liramı neydi.kredi kartınada taksit ediyor.bir aylık bedava Netten indiripde kazıklanmayın..
Sosyal ağlarda paylaş

Haha :D 2 bw çok ağlarsınız söylemedi demeyin. Klavye kırma noktasına geliyor insan heal almayınca!

İki yada 3 kişi kasıcaksanız tratın dediği gibi ib + wp güzel olur. Mythic genel olarak orderdaki elflere gıcık oldugundan pek tavsiye etmem. Gerci endgame white lion ile biçok bw den daha fazla dps yapıyorum single targetta ama reklam olmasın sizide yanıltmasın yetenekliyim ondan :P Her karakterin kendine has bir veya birden fazla özelliği var ki oynamasını dahada eğlenceli yapıyor.

Sonuc olarak hem rvrde hem pvpde rahat edebileceginiz easy mode classlar kotbs( tank ) , bw ( range dps ) , wp( healer + melee dps ) , slayer ( melee dps ) , ib ( tank ) , am ( healer + range dps ) ve rp ( healer + range dps ) . diger classlar biraz daha eksik kalıyorlar buff ve debufflar konusunda. Tank dedigimiz classlar two hand silahlar, dogru spec ve gear ile dps te yapabilir. Wh dps olarak en iyi dps diyebiliriz ama wb de pek tercih edilmiyor.

Benim tavsiyem en az biriniz healer class oynayın .
Sosyal ağlarda paylaş

konuyu acan arkadasım simdi burdaki bilgilerin hepsi dogru assa yukari oyunda herkes birr birini bilir ben order tarafında witch hunter oynuyordum sonra bıraktım destruction tarafında chosene gectim harirle arada bir contest city lerde karsilasiyoruz selam verip geçiyoruz simdi chosen end game benim nerdeyse 1 haftaya biter. Oynadıgım kadarı ile söyliyeyim dps olarak rahatlıkla vurus gücünü en yüksek noktaya ( str cap yani) cıkarabiliyorsun cok damage verip e hayli ile tank olsanda dps karakterlerden cok damage alıyorsun ama orta noktayı buldugun anda hem dayanıklılık hemde vuruş gücü olarak tam bir op oluyorsun en zorlayan karakter büyücü ve witch hunter oluyor 1vs1 de oda isini ii bilen biri kolay kolay ölmez simdi chosende söyle bir özellik var üstüne buff atabiliyorsun yani assa yukari 6 tane buff var ama sadece 3 ünü ayni anda acabiliyorsun o da twister veya gaming keybordla söyle ki bu bufflar senin str resist tougness(dayanıklılık) kendine heal atma(tank modunda block yada parry yaptıgında cüzi bir miktar 150 gibi 3 sn de) veya etrafındaki herkese 2snde 150damage veren bufflar mevcut adamin heal oranını düsürme veya action point yani mana içme gibi seylerde var bu bufflar senin gücünü arttırdıgı kadar etrafindakilerinde ayni oranda azaltıyor yani chosen DPS diger tank dps lere göre 1 adım önde normal skilleride güzeldir canını -1100 1 skille düsürebiliyorsun en önemli özelligi adamı 7sn etkisiz hale getirebiliyorsun bu kacmak icin kullanilir veya skilllerin cooldown bitmesi icin vurdugun zaman bu debuff gider cünki ayrica sadece 1 taktigi ile +%15 crit sansını arttırıyor yine 1 taktik ile crit damage yemeni -%10 düsürüyor kısacası en baslarda sıkılabilirsin ama karakter ve parcaların iyi oldugu zaman farkı hissediceksin.

Sorc konusunda güzel karakterdir her lvlde damage'i bütün classlardan daha yüksektir ama kagıt gibi 1vs1 de iyi oynayamazsan ölürsün hemen sorc tam bir takım adamıdır iyi oynarsan herkesi kesersin diyeyim ben sana.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...