Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Yeni Oyun Yeni Şans :)

Barathrum

Öne çıkan mesajlar

@trathias
squig herder ı bende seviyorum. Yeni patch ile sh ye gelen birşey yok. Minimum range olayı kalkıyor, sonunda white lion perfect çekemeyecek (charge + pounce ile tek ok atabiliyodun. Petindede slow olduğu için, pounce ile arkana düşse bile mesafe slow ile kapanıyor):P.

standart mythic salaklığı

Son patchde okçu oynanacaksa shadow warrior daha iyi. Adamlar squig herder da ne varsa onlara verdi. Ama zaten aynı olan skillerimiz, halen shadow warrior sınıfındangüçsüz. Adam instant skill basarken, bize 2sn cast yaptırıyorlar :p. Adamlar crit vurduğunda 40 ap alırken, bizde aynı tactic 1 ağaçta çalışıyo. Listemiz biraz uzun. Test serverında düzeltirler BELKİ diye umursamıyorum. Düzeltmezlerse aptallıklarını video yapıp göstermeyi düşünüyorum :D.

@Absurt
Sorc spamlasın dursun ya :d. Bende arkaya geçer, birisini knockback ile daha geri atar, staggerı vururum :D. Şaka kısmı tabi bu.
Arkadaş grubu düzgün bir şekilde oyuna devam ederse chosen lazım olacak gruba. Zaten önemli/bulunması zor sınıfları açtık. Dışardan eksik adamları rahat buluruz diye (chosen, bg, dok, birde yeni tanıştığımız zealot). Bu kadro bu karakterlerle düzgün bir şekilde devam ederse diye chosen takılıyorum kısaca. Sınıfları değiştirirlerse, bende birşeyler düşünürüm :D. Chosenın oyun stilini zaten sevmiyordum. Grup eğlenceli olsun diye, sıkıcı bulduğum bir sınıfı oynuyorum :P.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...