Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Assassin's Creed : Brotherhood

j0ker

Öne çıkan mesajlar

Hikaye daha iyi kesinlikle 2'ye göre, zaten 2'nin bıraktığı yerden devam ediyorsun.
Ek görevler geldiği için (Christina, Leonarda, Templar Agents, vs.) daha alternatifli.
Harita 2'den daha küçük ama daha fazla detay içeriyor.
2'den Mario dışında tüm ana karakterler var ve onların üzerinden dönüyor hikaye.

Sosyal ağlarda paylaş

4-5 saat oynadıktan sonra cok epic sahnelere tanık oldum,gerçekten multiplayer verdiğim paraya değdi. Tavsiye edilir. Ama oyunu oynamak için sabırlı,dikkatli olmak gerekio hakkını vermeniz için.. Swe bebeler gibi etrafta koşuşturup 100 puanlık killer peşine giderseniz oyundan hiç bişe anlamazsınız.

Oyunun sevmediğim tek noktası şu oldu: Öldürmeniz için bi Swe bebe size kontrat olarak verildiğinde ve bu swe bebe'de başka bi swe bebeyi kovalama görevi aldıysa öldürmek için butun haritayı 1 dakika içinde 10 kere dönmeye hazır olun. Allahtan pistol var oyunda çatıda keklik gibi avlıyabilioruz yeri geldiğinde bu hop hop hoplayan swe bebeleri.
Sosyal ağlarda paylaş

spankyah said:

4-5 saat oynadıktan sonra cok epic sahnelere tanık oldum,gerçekten multiplayer verdiğim paraya değdi. Tavsiye edilir. Ama oyunu oynamak için sabırlı,dikkatli olmak gerekio hakkını vermeniz için.. Swe bebeler gibi etrafta koşuşturup 100 puanlık killer peşine giderseniz oyundan hiç bişe anlamazsınız.

Oyunun sevmediğim tek noktası şu oldu: Öldürmeniz için bi Swe bebe size kontrat olarak verildiğinde ve bu swe bebe'de başka bi swe bebeyi kovalama görevi aldıysa öldürmek için butun haritayı 1 dakika içinde 10 kere dönmeye hazır olun. Allahtan pistol var oyunda çatıda keklik gibi avlıyabilioruz yeri geldiğinde bu hop hop hoplayan swe bebeleri.

ya o olay beni de baydı artık dayanamıyorum wanteda.assassination çok iyi ama.tam skillz
Sosyal ağlarda paylaş

bence güzel bitmedi yine mindfuck bitti
ubi heralde daha seriye başlamadan önce kendi aralarında "hadi lan bi oyun yapalım böyle dna hafızaları, tanrılar manrılar 6. duyular, adem havva bilmemneleri, taramalı bombalı artifactler olsun b*kunu çıkaralım iyice ehe ehe" diye karar vermişler heralde abi. Hani 3 oyunda mı mindfuck biter ya... Bu ne abi nedir yani?
tamam eyvallah oyun şahane tarihsel şeyler atmosfer grafikler özellikle de müzikler ama hiç sevmem böyle abartı bilimkurguları.
Habire yerin altına iniyoruz bi yerlere ulaşmak için. Habire dünyanın çekirdeğine doğru yol alıyoruz bişeylerin peşinde.

bakalım nasıl toparlıcaklar nasıl bitiricekler çok merak ediyorum.Bi de gittim üşenmedim the truth u da açtım. Buraya yazsam da spoiler olmaz çünkü yine bi b*k anlamıyoruz...
hatta yazayım aklımda kaldığınca:

subject 16 (sie)

bişey formunda geliyo bu amca, birisi için (she) dna sı anahtar diyo, aslında hiçbişey sandığın gibi değil, herşey çoktan bitti gitti diyo. Sonra güneş diyo, senin oğlun diyo. Havva da yerini alıyo tabi bu cümle içersinde.Sonra "must replenish energy" diyo.E tabi onu demeseydi rahat edemezdi.

Öyle işte.Ama bunları saymazsak yine de güzel oyun şüphesiz.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...