Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

bir erkeğin sizinle ilgilenmesi için ne yaparsınız?

general83

Öne çıkan mesajlar

Valla 100 kişiyle aynı koğuşta kalıyorum, birlikte 250 kişi etrafımda, kısaca hiç erkek kıtlığı çekmiyorum. Duşlar arasında da hiç bir örtü perde filan yok yane herkez birbiriyle yeterince yakından ilgili :-D

Ayrıca bir hatun kişilik kafasına koymuşsa ve çok çirkin değilse istediği erkekle olabilme ihtimali çok ama çok yüksektir. Bunun kökeninde milyonlarca yıla dayanır. Sebebini daha önce ahanda burada açıklamıştım[hline]
I get knocked down
But I get up again
You're never going to keep me down

YALNIZ BİREY GÜÇLÜ BİREYDİR - BİRLEŞİK SAP HAREKETİ
Sosyal ağlarda paylaş

O olayi da hiç anlamıyorum be Fistan. Gerçekten iç çamaşırı giymeyenler ve tanga giyenlere neden bu kadar ilgi yaparlar. Bir kız üstündeki kıyafeti sütyensiz taşıyabilcek kadar iyi bir göğüs yapısına sahipse ya da ne bileyim süyen giymekten rahatsız oluyorsa bunu giymemek kadar doğal bir şey olamaz. Ama onu giymedigi zaman biz erkekler neden onları motor kategorisine koyma gereği duyuyoruz?
Sosyal ağlarda paylaş

Bu bir dönüşüm Fistan. Sütyen giymenlere motor muamelesi yapildikca onlarda bu mumeleden çekineceklerdir. Öncelikle Onların gömleğin içine sütyen giyip giymemelerinin bizim Gömleğin içine t-shirt giyip giymememizden farksız bir şey olduğunu öğrenmemiz ve o şekilde davranmayı öğrenmemiz şart.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
ghaldszar, 03 May 2003 19:56 tarihinde demiş ki:
Dikkat et Boojack, aslinda en çok rating alan kızlar en yapmacık olanlardır. Doğal olmak nitelik, yapay olmak nicelik sağlar. Kendi tercihleri.

[Bu mesaj ghaldszar tarafından 03 May 2003 19:57 tarihinde değiştirilmiştir]

Büyük laaaaaaaaaaf :D
sevdimmm..
Doğru söylüyorsun haklısın kaldım öyle :) ( çok yapmacık da kötü oluyo belli oluyo..yapmacık olacak ama orta şekerli )
Sosyal ağlarda paylaş

ya yok cinsel tercihimi henüz değiştirmedim (sen gelirsen değiştirebilirim ama o ayrı :P)
sadece merak ettim her üç başlığın biri kadınlar ne ister, kadın buldum napıyım, kadını düz ovada avlarım şeklinde de[hline]"soyut gerçek olmaz, gerçek daima somuttur."
V. İ. Lenin
Sosyal ağlarda paylaş

konu süper dışarı taştı ama (başka başlıklarda konuyu saptırıp kendi açtığım başlıkta utanmadan kızarım :PPP)
bence bu bir kültür meselesi
tabi her şeyin başı ekonomi olduğu için bunda da belirli bir ekonomik alt yapı aranmalı
ben şahsen her iki kültürü de beğenmiyorum bu konuda, burda ne derece mutsuz ve huzursuzsam almanya ya da amerikaya gidince de o kadar mutsuz ve huzursuz olacağımı biliyorum...[hline]"soyut gerçek olmaz, gerçek daima somuttur."
V. İ. Lenin
Sosyal ağlarda paylaş

yoldaş seni nereye gönderelim o zaman? ;)[hline]Police: You at the window! Drop your weapon and place your hands on top of your head!
Arnie: trrritotitaritotitaritotitaritotitaritotitaritotitaritotitaritotita!!!
Police: That's a minigun!!!
Star dublajli Police: Lanet olsun ne biçim silah bu böyle??!!!
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...