Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Küçük Sırlar ( Türkiş Gossip Girl)

7thBreath

Öne çıkan mesajlar

yunusemre said:

SELİM - REMZİ - NAMIK

SERENA - SERENA - SERENA

asdasd ne diyorum yaa :)

dizide bazı bölümler ne abi öyle ya, liseli gençlerin hepsinde araba her gece gece mekanına gitmeler fln. Tüm zenginler pijdir, aileleri kötüdür imajı verme çabaları fln.. cık cık olmamış olmamış.

Bir de ne diycem, bunun senaryo tamamen gossip girl ile aynı mı? Ben bir iki bölüm izlemiştim ama gossip girl'ün hiç bir yerine benzetemedim olayları fln da. Tek benzeyen tarafı herkesin zengin olması mı??

serena = su
blair = acemi cadı (ayşegül)
serena'nın kardeşi vardı gay, burda abisi var uyuşturucu bağımlısı.
dan = şu nerd çocuk tiwitte serenayı ekleyen.
janny = meriç (dan'ın kardeşi)
chuck = çetin
nathan = ali
serena'nın annesi vardı burda babası var.
dan'ın babası vardı burda annesi var.
blair'ın yancıları da var.

serena'yı satan arkadaşı var o yoktu gossip girlde.
Sosyal ağlarda paylaş

gay karakteri uyuşturucu bağımlısına çevirmek süper lan. ahlak anlayışımız 10 numara. uyuşturucu bağımlısı > gay haha.

öpüşenleri sansürle roketatarla araba havaya uçursunlar sorun yok.

yapımcı olsam sırf netten yayınlamak için acayip bi dizi çekerdim. hbo dizileri yanında 0 kalırdı. sırf inadına.
Sosyal ağlarda paylaş

Türk polisi uyuma liseli ehliyetsiz araç kullanıyor lan bari üniversite falan yapın ya 23-30 yaş arası kakalıyolar liseli diye aynı emre altuğ ve ece erken liseli modunda olduğu bir dizi vardı komik oluyo sıçtıkca sıvarlar artık diziyi çalıyorlar direk ama sonradan farkediylarki bizdeki rtükle senin en çok yapabileceğin bitterdir ondan sonra sıvamaya başlıyorlar hele bide çakıl taşları diye bir dizi var foxda direk bunu yazan salaklar accepted ı izlemişler baba biz bundan dizi yaparız demişler yazmışlar falan fakat sonra anlamışlarki bizdeki öss sistemi ile amerikadaki sistem çok farklı sıvamışlar biraz dahada rezil olmuş.
Sosyal ağlarda paylaş

Evr said:

Türk polisi uyuma liseli ehliyetsiz araç kullanıyor lan bari üniversite falan yapın ya 23-30 yaş arası kakalıyolar liseli diye aynı emre altuğ ve ece erken liseli modunda olduğu bir dizi vardı komik oluyo sıçtıkca sıvarlar artık diziyi çalıyorlar direk ama sonradan farkediylarki bizdeki rtükle senin en çok yapabileceğin bitterdir ondan sonra sıvamaya başlıyorlar hele bide çakıl taşları diye bir dizi var foxda direk bunu yazan salaklar accepted ı izlemişler baba biz bundan dizi yaparız demişler yazmışlar falan fakat sonra anlamışlarki bizdeki öss sistemi ile amerikadaki sistem çok farklı sıvamışlar biraz dahada rezil olmuş.

http://www.youtube.com/watch?v=voltBLnHox0
Sosyal ağlarda paylaş

Ya merak ettim Gossip Girl de bu kadar arabesk mi ya.Bir bölümde yaşanabilecek her şeyi yaşadı lan kız.Neyse dizi Fakir piç-Liseli ergen(hal ve hareketler yönünden yoksa tiper öeah) combosuyla dalıyor;hoş fakir dediklerinin durumları da gayet iyi de işte.Ya bi de kızların çoğu bana brazzers ın collage girl filmlerini hatırlatıyor.

Sanırım bu diziyi,arkadaş benim hayatım çok güzel,damardan her hafta bol miktarda arabesk almam lazım diyenler izler.Sözün özü kampüsistan ve 7 numara nın yanında baya vasat duruyor tabii ilk bölüme göre...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...