Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

pisicik

=)

Öne çıkan mesajlar

negüzel biblo gibi bir kedicik aldım iran kedisiymiş biblo gibi arkadaş maşallah deyin topici açıyorum daha 1 buçuk aylık yeni annesinin yanından aldım.Tek kötü yanı ömürlerinin kısa olması...

kendisi tuvalet eğitimi falan hiç affetmiyo ilk gün bakalım hangimizin üzerine çiş yapıcak diye bekledik ama eve gidip kumu koyar koymaz kumuna yaptı saygı duydum kendisine bugün ilkdefa da yalnız bıraktım 6 7 saat hiç ağlamamış uslu uslu oturmuş kendisi ben gelince uyandı

Sosyal ağlarda paylaş

iyide arkadaş aşısı var doğumu var bilmemnesi var maması var kumu var üstelik sütten erken kesilmişler kadın ona özel bişey almış vs masraf yapmış o yüzden nesine karşısın ?sen okadar masraf et sonra ver yavruyu yapar mısın ?
Sosyal ağlarda paylaş

Öyle demiyceksin o zaman onun adına. Kedin hamileyken bakıp bakamayacağını bileceksin. İlan vereceksin böyle böyle kedim hamile ama yavrularına bakamayacağım. Almak isteyen varsa aşılarını yaptırarak sütten kesildikten sonra alabilirler diyeceksin.

Satıyorum 500 lira dersen olmuyor.
Sosyal ağlarda paylaş

her kediye 500 lira masraf zaten yapmamıştır tahminim.

bence 12 kedim oldu, bakamıcam, cok da tatlılar bari azcık para da kazanıyım demis kadın.

vermek isteyen kisi sadece bakım ucretini ister maximum, sonra da verir ki bu olmalı zaten. petshop fiyatına vermek sacma baya

hani artık yakının mı bilmem, ama kusura bakmıcan. kadının su davranısının mantıklı tek acıklaması para kazanmak istemesi. obur turlu "yaptıgım masrafları ver, iyi bakıcagına soz ver, al kediyi" der.
Sosyal ağlarda paylaş

Holy said:

Öyle demiyceksin o zaman onun adına. Kedin hamileyken bakıp bakamayacağını bileceksin. İlan vereceksin böyle böyle kedim hamile ama yavrularına bakamayacağım. Almak isteyen varsa aşılarını yaptırarak sütten kesildikten sonra alabilirler diyeceksin.

Satıyorum 500 lira dersen olmuyor.

bana niye celalleniyosun arkadaşım banane kadından yakınım falanda değil almasında kimse peki.konu amacından saptı yine polemiğe döndü.

neyse.

bu arkadaş geceleri uyumuyor elime değdimi rahat ediyor.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...