Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Beşiktaş JK 2010-2011 Sezonu Genel Tartışma

pascalnouman

Öne çıkan mesajlar

Tuncay'ı da beklerim bu takıma. Şaşırmam artık. Abi yok mu bu memlekette başka aurelio yerine oynayacak adam? Ulan git 2.ligten topçu bul yine eyvallah ama aurelio nedir ya?

Profesyonellik mi şimdi bunun adı? Türkiye liginde en nefret ettiğim futbolculardan biriydi. Özellikle fenerbahçe'deyken ricardinho ya yaptığı saldırıdan sonra. Türkiye'den gidince sevindim valla.
Bundan sonra fenerbahçe'nin hiçbir topçusuna laf etmicem. Hangisinden nefret etsem beşiktaş'a geliyor ya. Suç bizde alex'ten nefret etmedik zamanında anasını satıyım.

off offf bu saatten sonra ibrahimoviç'te gelse robinho da gelse çokta tın.
Sıçtılar takımın içine yine.
Sosyal ağlarda paylaş

Arkasokak said:

transferdeki Fenerbahçeli eksikliği de aşıldığına göre gönül rahatlığıyla beşiktaş transferi kapadı diyebiliriz.

rahat etmiyorlar resmen eski fb'li bir oyuncu almadan.. hiç değilse bu sefer iyisinden aldılar, gerçi betiste falan bir kere bile izlemedim. yine de her türlü iş yapar bizim ligde.
Sosyal ağlarda paylaş

Rewendor said:

Banko 11'de oynar Aurelio, Necip falan hikaye. Üstelik de türk olarak oynayacak. müthiş transfer.

necip'i kesmez bence Schuster de rotasyona bırakır.

Nerden baksan en az 45 maç yapacak Beşiktaş bu sene, belki daha fazla ki orta saha da sadece Ernst, Necip ve biraz zorlarsan Guti var. Aurelio harika bir rotasyon adamı olarak takıma takılacak. Nokta atışı transferdir bence ki neredeyse bedavaya geldi.

Yaşı olsun, geçen yılın çoğunu sakat geçirmesi olsun vs. biraz tartışılabilir ama bu paraya daha iyisini ve yerine cuk oturacak transferi Türkiye'de hiçbir kulüp yapamazdı şu dönemde
Sosyal ağlarda paylaş

Bu gece atlayalım da turu artık forvet gelsin.

Şu takımın en büyük eksiği forvet+AMR. Sene başında söylentiler çıkınca (ki Ertuğrul bile istiyorum demişti) Holosko'yla Volkanı takaslayacaktık.

Hilbertten bir cacık olmaz ilk maçlar izlenimiyle. Nihatı da bir daha sahada görmek istemiyorum. O kadar nefret ediyorum adamdan.
Sosyal ağlarda paylaş

poopla said:

Llama said:

rico buna küfür etmemişmiydi

bu arada

7.3 Milyon Euro = Quaresma+Guti+Hilbert+Aurelio

bedava oynuyolarmış maaşları yok

aga sadece tabataya 8milyon Euro verince başkan, bu 4üne bu kadar bonservis şükela oluyor ondan seviniyoruz
+ maaşları da eski oyuncular kadar yüksek değil
nihat kendine değilsin, nobre de hayvan gibi para alıyor onu da göndertsek süper olacak.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...