Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Beşiktaş JK 2010-2011 Sezonu Genel Tartışma

pascalnouman

Öne çıkan mesajlar

yauv almeidayı almayıp bobo ile uzatacaktık yanında da türk bi forvet bul yedek bitti gitti cok karıstırdık işi iice corba oldu

bobo
q7 simao
fernandes
ernst necip

su orta saha dörtlüsüne yedek iki yabancı iki türk tamam ne bozduk arkadas almeida tam 442 oyuncusu imiş yanına bi hızlı forvet lazım yoksa adam öyle 3. stoper gibi duruyor
Sosyal ağlarda paylaş

yerli forvet almak 8-9m+ abi.. öyle pohtan bir piyasa varki.. ortalama ve vasat oyunculara sadece turk diye deli paralar isteniyor malesef.. adam da biraz yetenekli 3-5 gol attıysa güzel 1-2 asist yaptiysa kapıyı 10m'dan acar anadolu klupleri.. sende gidersin 10 yerine 12-13 verirp yabanci 2kat daha iyi adam alırsın profit..
Sosyal ağlarda paylaş

haha profit olmuyor işte.

yerli kalitesini iyi tutmazsan başarı HAYAL. bak bizim adnans ne yaptı. nerde bedava yerli varsa aldılar, yabancılara döktüler tüm paraları sonuç ortada. yabancıdan ziyade iyi yerlileri kapatmak lazım önce başarı için. kaçırdığın yabancının alternatifi sürüsü ile ama yerlinin yok.

bugun selçuk fenere giderse emre ile orayı domine ederler seneye mesela. çok kritik şeyler bunlar.

ligde de iş yapacak yerliler belli:

selçuk, olcan, serdar kesimal, serdar aziz, murat ceylan, pektemek, cenk tosun, hasan ali kaldırım, ozan ipek, volkan şen

bunlardan en fazla ismi kadrosuna katan götürür işi.
Sosyal ağlarda paylaş

yok haklisn tabiki :D ben su yerlileri degerinin 3-4 kati fiyata 3 büyüklere kakalama cabasina yönelik yazdım..

zaten STSL de basarili olmak icin yerlilerin iyi olcakki fail olma.. öne ronaldo messi koyup.. arkaya hakan balta ekrem dag server fln dizersen kumede kalmaya oynarsin yani :D

6+2+2+2+2+2.... fln kuraliyla sacma bişey tabiki bu.. ya 6 olucak ya 8 olucak 6+2+2 diyene kadar 10 tanesini de oynatmaya izin ver o zman.. tribünde oturtmak icin yılda 2m dolar para vermek tam türk işi...
Sosyal ağlarda paylaş

Arda, “Q7’yi beğeniyorum. Ancak Guti bambaşka... İnanılmaz ara pasları atıyor. Onu izlemek bile bir başka güzel. Zaten Real Madrid’te de yıllarca forma giydi” demişti. Arda’nın bu sözlerine, Guti’nin yanıtı gecikmedi. Ali Sami Yen Stadı’ndaki son derbinin ardından formasını Arda’ya hediye eden Guti, şimdi de milli futbolcuyu Beşiktaş’a davet etti.

‘Futbolu aklıyla oynuyor’

“Arda çok iyi bir futbolcu. Yetenekli, ayrıca futbolu da aklıyla oynuyor” diyen Guti Hernandez, şöyle konuştu: Bize yönelik övgüleri için Arda’ya teşekkür ederim. ‘Beşiktaş yıldızlar topluluğu’ demiş... Bize katılırsa çok daha mutlu oluruz. Ayrıca söz veriyorum, eğer bize gelirse çok beğendiği ara paslarını ona da atarım” dedi.

:D:D
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...