Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Beşiktaş JK 2010-2011 Sezonu Genel Tartışma

pascalnouman

Öne çıkan mesajlar

bu başkan demirörenin yaptıgı şey normal mi ya ?

c.ronaldo ile ortak olabilirsin otel motel açıcak olabilirsin.da bu söyledikleri bana çok ezikçe geldi.

millet ronaldodan randevu alıyor biz bi telefonla ulaşıyoruz.beşiktaşın reklamını yapıcaz ronaldo ile herkes bizi tanıcak falan

utanmasa beşiktaşı ronaldonun üstüne yapmadıgı kalmıs :)
Sosyal ağlarda paylaş

knox said:

yeni sezon için yerliye abanmaları gerek en az 3 kaliteli yerli gerek.defans,ortasaha bir de forvet'e sağlam yerli alınabilirse şukela olur

yerliden ziyade almanya'dan türk statüsünde oynayacak adamları getirecez diyorlardı.

Ülkedeki iyi yerliler gerçekten çok pahalı, buraya yönlenmek daha mantıklı cidden üç büyükler için
Sosyal ağlarda paylaş

Maçı kaçırdım, sırf özetlerden gördüğüm pozisyonları yazıyorum.

Sivas'ın golü gol değil, faul var. Almeida'yı indiriyorlar, penaltı, verilmemiş. İki pozisyonda da sarılarak, asılarak, çekerek yere indiriyorlar. Hakemlerin bu kadarını görmemeleri için kör olmaları lazım.

Futbol olarak ezilmişiz gibi gözüküyor. Quaresma vs. all maçı gibi gözüktü. Almeida yine rekor kaçırmış, cnms :) Tayfur'un balonu patladı diyebilir miyiz? Bakalım.
Sosyal ağlarda paylaş

Almeida kapalı savunmalarda yapamıyor onu iyice anladık, ya da bir şekilde formsuz falan

Sivas ölümüne kapandı birde ki Beşiktaş kötü oynamadı. Ha kötü, niye kötü sen Beşiktaş'sın, kadro o kadar geniş ve kaliteli, senin bu savunmayı kırman gerekiyor. Onu beceremedik,

Neyse bakalım, ne olacak önümüzdeki haftalarda
Sosyal ağlarda paylaş

mokoko said:

beşiktaş zico ile goruşmuş. hatta zico'da dogrulamıs gorustuklerini bi tv programına telefonla bağlanarak.

zico nun gelmesini isterim, fener niye gönderdi o adamı hala anlamıyorum.

bu arada beşiktaşlı arkadaşlarım için gelsin gece gece yeni beste dağıtmışlar resmen!

[video]http://www.facebook.com/video/video.php?v=154005784663712?feature=oembed" width="459">

Sosyal ağlarda paylaş

Fener para mevzusu yüzünden gönderdi. Yoksa çok da iyiydi Fener'in o dönemki hem futbolu hem de başarıları. Aziz Yıldırım sonradan söyledi "mantıklı bi teklifle falan gelse neyse maaşının 3 katını istedi sözleşme uzatmak için, e o kadar parayı verecek halimiz yoktu, zaten böyle bi teklifle gelmesine kızdım" diye.
Sosyal ağlarda paylaş

Ya Zico iyiydide, adam yunanistanda bile tutunamadıki, fenerden sonra gezip duruyor. Tırsmıyorum değil yani 1 sene daha boşa gidecek diye, ne olurdu bir adam gelse istikrar yakalasa her sene şampiyon olması gerekmez 2-3 senede 1 olalım, avrupada başarılı olalım, güzel futbol oynayalım tamam işte =p
Sosyal ağlarda paylaş

valla zico'nun başarısının temeli fenerbahçe'nin ortasahasının kaliteli oluşundan geçiyordu. diğer gittiği takımlarda tutunamayışının sebebini ben bu olarak görüyorum.

iyi bir ortasaha kurarsa beşiktaş, zico da gelirse, çılgın atabilir. zico çok kaltieli bir adam. beşiktaş'a gelsin de beşiktaş ilk 5'e falan oynasın yine.
Sosyal ağlarda paylaş

koptu takımdan evet, schuster'in a.madrid'e yanında götüreceği söylentileri vs. var. Umarım doğru çıkar diyeyim en azından bonservissiz aldığımız adamı bonservisi ile satarız.

Lakin Guti ya, hani kendisini toplayabilecekse kalsın. İstekli olduğu zaman adamın varlığı cidden çok fark ettiriyor. Kalite kokuyor.
Sosyal ağlarda paylaş

tamam da geldikten sonra yattı mı? Sezonun ilk yarısı adamın ayağına bakıyordu takım, adamda hırs vardı. Sinirlenip kart görüyordu falan,

Son 4-5 maçtır, özellikle Schuster gittikten sonra adam da tek bir hareket bile yok. Kötü etkilendi gidişinden, hani sonrasında açıklama da yaptı ben kimse için gelmedim buraya, Beşiktaş'ta oynamaya devam edecem diye de var birşeyler,

Ya da artık yaş kemale erdi, benden bu kadar agalar diyor asdfasd
Sosyal ağlarda paylaş

Rewendor said:

Darksun said:

Birde adamın paragöz olduğu muhtemelen doğrudur ben paradan başka bişi düşünmeyen brezilyalı görmedim =P

Kaka var, çoğu brezilyalı futbolcunun aksine ailesi doğuştan zengin, hatta brezilyanın en zenginlerinden. Adam sırf hobi olarak futbol oynuyor resmen.

Futboldan kazandıklarını da kiliseye falan bağışlıyordu hep hatta
Sosyal ağlarda paylaş

oldun said:

Red said:

guti yatmaya geldi dediğimde neler demiştiniz ahahha

abi bunu demek için mi bekledin 26-27 hafta

1. Transfer yapıldığında X yatmaya geldi yaz.
2. Kötü oynadığı bir maçı bekle
3. A ve H harflerine rastgele sayıda basarak post at.
4. Bütün transferler için tekrarla
5. Profit

Ayrıca Guti en az 10 maçta takımın en iyi olmuştur. Tayfur Guti'yi forvet gibi oynatıyor. Schuster ön liberoların arasında oynatıyodu ve Guti çok rahat top alıp takımı ileri taşıyan adam oluyodu. Tayfur Guti'yi tehlikeli bölgere yakın oynatmak istediğinden topla kolay buluşamıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Rewendor said:

Darksun said:

Birde adamın paragöz olduğu muhtemelen doğrudur ben paradan başka bişi düşünmeyen brezilyalı görmedim =P

Kaka var, çoğu brezilyalı futbolcunun aksine ailesi doğuştan zengin, hatta brezilyanın en zenginlerinden. Adam sırf hobi olarak futbol oynuyor resmen.

kaka adına rağmen tam beyaz brezilyalı zaten, tipinden belli ne olduğu
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...