Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Beşiktaş JK 2010-2011 Sezonu Genel Tartışma

pascalnouman

Öne çıkan mesajlar

her zaman ki gibi yine beşiktaşın net penaltısı verilmedi, yediği golde mehmet yıldızın bariz faulu var öncesinde, hadi faulu geçtim de adam almedia yu künde ile yere indirdi ama doğal olarak! penaltı çalınmadı, sonra beşiktaş taraftarı neden hep hakeme itiraz ediyo!! her maç bariz sonuca etki eden bir olay yaşanıyor, nasıl hangi pozisyona penaltı çalacaklar bilmiyorum.

He yensek de yenilsekde hiçbir önemi yok ama sürekli her maç sonuca etki edecek bir hakem hatası yaşanıyor! Sonra küfüre hapis cezası veriyorlar bi de
Sosyal ağlarda paylaş

Sivok'un ilk faule de kart değil, hani tamam çekme var tamam faul çalarsın da aradaki mesafe, kendini yere atan futbolcu görülünce kart olmadığı bariz ortada,

Lakin orada hakemin bakış açısı çok önemli, hani kamera konumuna göre bir tekrarda Sivok indirmiş gibi görülüyordu, diğer açılarda böyle olmasa da, hani burada art niyet aranmaz, basit hata dersin de ikincisi, tamamen art niyettir başka birşey değil.

Sivok'a da laf söylemeyin, adam atılana kadar harika oynuyordu ki hatası yoktu.

Simao biçildi, Quaresma biçildi kartlar çıkmadı. Hele Simao'nun iki kişiyi çizgide çalımlayıp geçtiği bir pozisyon vardı arkasından Sedat'tı yine galiba, kayarak indirdi. Devam kararı çalındı ...

Bu kadar kötü bir hakemin üst üste büyüklerin maçlarına verilmesi (Bünyamin Gezer), federasyonun beş para etmez bir kurum olduğunun kanıtıdır. Adamın her hafta mukaatı var, her hafta da maçlara veriliyor...
Sosyal ağlarda paylaş

DarKRideR said:

Simao biçildi, Quaresma biçildi kartlar çıkmadı. Hele Simao'nun iki kişiyi çizgide çalımlayıp geçtiği bir pozisyon vardı arkasından Sedat'tı yine galiba, kayarak indirdi. Devam kararı çalındı ...

ilk yarı da da quaresma 3 kişi çamlılayıp cezasahasına girerken indirildi, ki direkkaleci ile karşı karşıya kalıyodu, Sivok'a ve Aurelio'ya gösterilenlerden 10 kat daha fazla kart.
Sosyal ağlarda paylaş

ya ben artık çıkan çıkmayan kartları, faul pozisyonlarını hepsini geçtim, bunlara alıştık zatende , ama her maç istisnasız her maç bir penaltımız çalınmıyor, almeidanın pozisyonu nasıl penaltı olmaz nasıl yan hakem ve orta hakem göremez! bilmiyorum , adam topu bıraktı döndü almeidayı çekti yere, bilmiyorum nası olacak bu lig bu hakemlerle!
Sosyal ağlarda paylaş

ben artık çok sıkıldım bu hakem saçmalıklarından, işin boku çıktı resmen! şu 3 - 4 haftadır yapılan hatalar şampiyonluk iddası olan bir takıma yapılsa büyük olay çıkardı,

bakıyorum fenerli kardeşler memnun hayatlarından eğleniyorlar, eğlensinler onlara dokunan yok , ama gün olur devran döner o zaman görücez.
Sosyal ağlarda paylaş

PZero said:

Fauller: (Dakika 78) Beşiktaş:7(3 sarı 1 kırmzı) Sivasspor:20 (0 sarı 0 kırmızı)

özet

o 20 çalınanlar birde çalınmayanlar var :) hele bir simao nun pozisyonu var herif 2 kişiyi geçti arkadan indirdiler bırak kartı faul çalmadı, ve ligtv pozisyonun tekrarını bile göstermedi :) gecen maç simaonun pozisyonuna penalti değil diyen lick tv ekibi bakalım almeida nın pozisyonu için bu gece nasıl saçmalayacaklar,
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...