Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

pic thread

fastreloader

Öne çıkan mesajlar

A-BOVVVVVVV yine de koskoca ekonomi politiğini, devlet ekonomisini, ekonmik analizi ve uluslararası ekonomi finasnmanını çöpe attın sadece birinci sınıfı okuttun 4 sene

tamam çoğu mühendilsik bölümüne göre kolay da ekonomi okumak (sadece türkiyede ama belki kongoda) ama göründüğü gibi değil ya, o ar-ge ler yapılsın diye finansman kaynağı nereden bulunur hangi teknolojinin güncel dünyada faydası diğer seçeneklere göre daha fazla, hangi teknoloji ne zaman eski akbul edilecek de yenisine geçilebilinecek.. lan bunların hesabı kitabı var hep arz-talep değil lan

A-BOOOOVVVVVVV
Sosyal ağlarda paylaş

2 kiloluk tasarım kitabında gördüğümüz ekonomiyi de sildi attı adam, bütün mühendislerin adını kötüye çıkardı.

arkadaşlar ben ekonomiden anlayan bir mühendisim. bunlar hammaddeyi denizden çıkartıp mühendislik yapacaklar. kafalarına vurucam ben de tuğla gibi kitabı.
Sosyal ağlarda paylaş

Holy said:

2 kiloluk tasarım kitabında gördüğümüz ekonomiyi de sildi attı adam, bütün mühendislerin adını kötüye çıkardı.

arkadaşlar ben ekonomiden anlayan bir mühendisim. bunlar hammaddeyi denizden çıkartıp mühendislik yapacaklar. kafalarına vurucam ben de tuğla gibi kitabı.

Abi sabuncusun ya
ne anlatıyosun allasen

sabun dediğini Gemlik'in köylerinde her gün yapıyo dedeler nineler, biraz kostik biraz zeytinyağı falan

Ekonomi de işte bakıyorlar 4 yıl bunlara sabun yapmayı öğretirsek ayıp olur, ondan hammadde çükmadde falan onu öğretiyorlar.

Heyecanlanmayın yahu.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...