Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

bi kız nasıl hoşnut edilir

Hagii

Öne çıkan mesajlar

şaka lan o ciddi olur mu hiç. yani orada kız dikaktimi ayakkabılarına çekmek istiyor ben mal anlamıyorum. ama ne yapıyım yorgunum hayvan gibi.

zaten diğer zamanlarda sıkıntı yok. yorgun olduğumda böyle oluyor ve kız sen beni artık garanti görüyorsun diye sitem etmeye başladı. ama ilk tanıştığımız gibi de olmaz be gülüm. ama kızlar anlamaz bunu nedense.

devam edelim ben ister istemez ilerde sıkıntı yaşamayayım diye öyle kızlara yavşayan ve kızların gözünde değersiz bir kişi olmama politikası ile biraz kurallarımda katı oluyorum. ama bu yanlış geliyor bana bunları nasıl dengeleyeceğim. mesela ben elbise konusunda bazı standartlarım var. mini etek giyemezsin dedim. sen sadece benimsinle başlayan edebiyatlar yaptım. bir ara kız bu olmuş mu buna ses edermisin pozisyonuna döndü aramız da ilk sevgi azalıp zamanla kural kura kura olmasını da istemiyorum. bu konuda ne yapabilirim.

bunu nasıl yapmalıyım. söylediklerimi nedenlerini açıklamak şu an seçtiğim politika ve nedenlerini açıklarsam nişanlımda memnun oluyor ( objektif veya subjektif)

yani her aşk ölümü tadar misali bazı heyecanların azalmasını normal mi karşılayayım. yok sa buna değişik paylaşımlar ekleyerek devam mı edelim. bana sorabilirsiniz abi sen kızı tanımıyormusun, neyden hoşlandığını bilmiyormusun. bunları biliyorum ama ben %95 le memnun olmayan birisiyim. illaki %100 ve fazlası olacak. böyle yapmak iyi mi yoksa boku mu çıkar

yaş 24 bu arada bana çekinmeden olumlu olumsuz yazın. her yazıya teşekkür edeceğim
Sosyal ağlarda paylaş

şu ayakakbı meselesinde de kız bi ara ayakakbı mı bağladı. acaba biz eşitiz diye böyle duygusal mı düşündü. bilmiyoum ki

orada ayakakbısını silme değil di mesele nasıl ayakabbıya dikkat çekerim di asıl mesele. ve bi ayakkabılarımı fark etmedin dediğide oldu. nerede yanlış yaptım bana anlatın şu tarz raconları
Sosyal ağlarda paylaş

öyle kız bulursan bana da haber ver. bu ayrı birşey ya. kız açık olarak dediği tek şey nazım sana geçiyor.

ya kız ilk tanıştığımız da gıkını çıkarmadığı sorunların 1000 derece hafiflerinde bile benimle ilgilensin modunda. nişanlımla ayrı şehirlerde olduğumuz için canımız zaten sıkkın. ben oraya tayin durumum var bakalım olacak mı olmayacak mı olacak mı olmayacak mı !?!?!?! durum anlaşılyıor her halde. kız nazım sana geçiyor diye bunları samimiyet belirtisi olarak görüyor ve hoşuma da gidiyor. orada öküzlüğüme denk geldi. böyle öküzlük yapmayayım.

mesela başıma gelen bir olay şu. ben arkadaş çevresine ilk girdiğimde dikkat çeken birisiyim hemen. hatta beni öve öve bitirememişler. hoşa giden birşey bu. bu gibi şeyler de avantajalr dez avantajlar şunlar bunlar ney. kavgada bile kurallar var

başımıza gelen bir olay. nişanlımın bana karşı daha yakın ve üzreime düşmesine neden olay da şu oldu. benim hal ve hareketlerim kız arkadaşları tarafından ilgi çekmiş ve beni kıskanmış görüşmemi engelledi o kızla. o gün bu gündür ilişki sanki o beni kaybedecek gibi bir hale dönüştü.

ya birgün beni sallamayan birisi olursa. onun bu halini kaybetmek istemiyorum. kız beni hergün tavlamak için uğraşıyor sanki
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...