Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

iPhone 4 - This changes everything. Again.

Giovanni

Öne çıkan mesajlar

sırf gösteriş olsun diye bir telefona bu kadar paralar verildiğine inanamıyorum. ben LG ciyim... evde ki tüm elektronik eşyalarım LG. fiyat olarak bizim standartlarımıza göre..tasarımları süper.mesela yakında LG'nın Optimus Black model cep telefonu piyasaya çıkıyor. Tamam kullanmadan birşey diyemem ama araştırdığım kadarı ile tasarım onda, hafiflik onda,uygulama onda.. yani sırf millet kullanıyor diye bir dünya para vermem arkadaşlar bir telefona..
Sosyal ağlarda paylaş

wallace75 said:

sırf gösteriş olsun diye bir telefona bu kadar paralar verildiğine inanamıyorum. ben LG ciyim... evde ki tüm elektronik eşyalarım LG. fiyat olarak bizim standartlarımıza göre..tasarımları süper.mesela yakında LG'nın Optimus Black model cep telefonu piyasaya çıkıyor. Tamam kullanmadan birşey diyemem ama araştırdığım kadarı ile tasarım onda, hafiflik onda,uygulama onda.. yani sırf millet kullanıyor diye bir dünya para vermem arkadaşlar bir telefona..

n97 de çok şık bir telefondu. kullanmayı dene derim mesela. bu öyle bir konu değil. denemek kullanmak lazım.
Sosyal ağlarda paylaş

"roket adam" said:

wallace75 said:

n97 de çok şık bir telefondu. kullanmayı dene derim mesela. bu öyle bir konu değil. denemek kullanmak lazım.

Bir arkadaşımın N97'sini kurcaladım biraz..Evet şık telefon.. Şuan telefonumu değiştirmeyi düşünmüyorum. Ama değiştirirsem Lg optimus black veya N900 alırım. Tabi fiyatlarına bağlı olarak. Ama dediğin gibi denemek lazım.bugüne kadar büyük ve kaba telefon kullandım..Sanırım telefonumuda Lg'den yana kullanarak elektronik eşyalarımı tamamlamış olacağım. bir çıksında bakacağız artık..
Sosyal ağlarda paylaş

Stringray said:

2011 yılı geçti artık ama 2012 de Symbian yeryüzünden silinecek inşallah. Nokia çok rerörö.

N900 symbian degil, uzerinde linux var, gelistirilen bi platformdu. Iphone 4 ten ve androidden sonra piyasadan silindi resmen. Fazla application yok, en son meego diye bisey olcakti sanirsam, ne oldu bilmiyorum ama ne uzaldi ne kisaldi öylece kaldi diye biliyorum. Oyuzden lg diyorum, uzerinde android var. Telefonlarin donanim olarak özellikleri artik assagi yukari ayni. Farki olsa olsa kamera olur, hafiza olur, extradan flashi olur, batarya ömru olur. Coguda assagi yukari ayni yani artik. Benim icin önemli olan icine yukleyebildigim applicationlar ve arama yapmanin disinda hayatimi nekadar pratiklestirebildigi, nekadar isime yaradigi yani.
Sosyal ağlarda paylaş

selamlar,

çok makul bir fiyata i-phone 4 buldum, sıfır. yalnız pasaport kaydı yok ve sim kilitli. pasaport işinde sorun yok, yalnız sim kilidi konusunu sormak istiyorum. bir arkadaşım sim kilitli ise alma dedi, çünkü bazı i-phone'ların sim kilidi kırılamıyormuş. (hiç i-phone kullanmışlığım yok, sim kilidi hede hödö'yü de ilk defa duyuyorum) doğru mu bu ? yani sim kilidi kırdırma işi riskli mi ?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...