Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

iPhone 4 - This changes everything. Again.

Giovanni

Öne çıkan mesajlar

jb farkli unlock farkli arkadaslar, basebandiniz 1.59.00 dan yuksekse su an icin ipod olarak kullanabilirsiniz daha unlock edilemiyor. jb 4.2.1 e kadar var ancak baseband 1.59 dan yuksekse sadece ipod olarak kullanirsiniz... pek bir anlami yok acikcasi 4.2.1 in eger baseband yuksekse.
Sosyal ağlarda paylaş

Şimdi iphone4ümü 4.1 den 4.2.1'e güncelledim eski sürümde jb falanda vardı sorunsuz 4.2.1'e güncellendi alet gayet güzel çalışıyor bu 4.2.1 için jb özel private mesajdan ilgili linki atabilecek varsa sevinirim bu arada baseband kaçdır nedir bilmem nereden bakacam bilmiyorum eğer basebandın kaç diye soracak varsa nerden bakacağımı söylesin yazayım şimdiden teşekkürler.
Sosyal ağlarda paylaş

abi allah belasını versin telekomun da itunes downloaderın da. saatlerdir bekliyorum download bitsin diye. 74 dakika kala internet gitti geldi ve download baştan başladı. 10 saatte indiricek şuan gene.650mb ya. of. ne salak bir şey bu. neden devam edemiyor downloada. ayrıca niye bu kadar yavaş. delirmemek elde değil.
Sosyal ağlarda paylaş

4 aldım bugün. Çok düşündüm, piyasadaki neredeyse tüm cihazları denedim WM7 tabanlılar dahil, kaliteyi performansı fonksiyonelliği şıklığı tek bi kapta toplayabilen başka telefon bulamadığımdan iPhone aldım. 5'i de umrumda değil zira bu alet 4. sürümü ile tüm ihtiyaçlarımı karşıladı artık. Bir takım sorularım var, soracağım bir ara.

Ama cidden, olay "işlemci hızı", "MEGA-PİKSELRÖÖÖÖAARRRGG!11", "HDMII ÇIKIŞIII!1" falan değil, ciddi ciddi değil. Olay bu. Arzu nesnesi kabul edilen, herkesin görünce vuu diyeceği şeyleri almaktan nefret etsem de başka seçenek cidden yok.

HTC, cihazlarında biraz daha plastik dışında bir madde kullansaydı ve azıcık daha düzgün form faktöründe olsaydı aletler mutlaka HTC alırdım, ama nasıl bir el için üretildiyse anasını sattığım aletleri, tek elde tutarken tuşlara ulaşamıyosun o derece.
Sosyal ağlarda paylaş

Münih Apple Store'dan aldım, nasıl tiksiniyorum. Apple'ı severim normalde ama evet, pazarlamayı tiksindirecek derecede iyi yapıyorlar. İçerisi mahşer kalabalığı, müşteri temsilcisi yetmiyor, kasalarda sıra var, ve o kadar güzel ki ortam, ulan gelmişken hepsinden alayım diyorsun ahahahah. Allah kahretsin steve jobs'u.

Bu arada bunun kutusu aşırı derecede küçük, al al al al bavul ticaretinin dibine vur resmen. Zaten Genius Bar sırasındaki heriflerin yarısı türktü sdfljsd
Sosyal ağlarda paylaş

massive ios pack;
evernote
ps express
instagram
shazam
ebay / paypal
teamviewer / logmein bookmarklari
nimbuzz (multi client messenger) bedava
beejive (multi client messenger) ucretli
dropbox
Fileapp (wifi uzerinden ftp server, dosya transferi)
yemeksepeti
ntvmsnbc (onemli turkiye haberlerini pushluyor)
ibb trafik

gerisi keyfiidir heralde.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...