Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

iPhone 4 - This changes everything. Again.

Giovanni

Öne çıkan mesajlar

uzun vadede sordugunu varsayiyorum, buyuk ihtimalle hayir.

birincisi, apple dagitim kanalindaki kontrolunde cok gozu donmus bir firma. steam'in de kendi dagitim kanalini kurmasina izin vermez.

daha da onemlisi, steam benzer cihazlara hizmet eden bir oyun platformu. yani trine'i nerede alirsan al, benzer sekilde oynuyorsun: klavye mouse ekran kombosu. ama ios cihazlari komple farkli bir user experience sunuyor, o yuzden steam oyunlarinin hicbir zaman platformlara direkt uyarlanacagini sanmiyorum. muhtemelen xyz mobile gibi ayri versiyonlari olacaktir. ve bu dedigim sadece ios icin degil, android ve wp7 icin de gecerli.

o yuzden buyuk ihtimalle hayir. soruyu dogru anladiysam tabi.
Sosyal ağlarda paylaş

Marveloth said:

Önümüzdeki hafta almanyadan (O2 shopta'tan) iphone 4 alicam. Dur yapma demek isteyen varmi?

256mb veriyolarmis internetin kotasini. Bana biraz az geldi. Youtube'ta 2 video baksan bitti gitti sanki.

almanya'da da kontrat mecburi di mi hala? bi ara kontratsız satıs da yapılıyor artık dediler falan ama.
Sosyal ağlarda paylaş

Korax said:

Abi 250mb neye yeter internet paketi. Siteden habermi okican sadece. Guncellemesi olur seyi olur, wifiden yapman lazim otarz seyleri gercide. Ben hic wifi falan aramiom, surekli 3g kullaniyorum, ki haftalik 2-3gb rahat göruyorum yogun kullandigimda.

oha, 2-3 gb mumkun degil yahu. turkiyede bir hafta full time tether yaptim 300mb harcadim.

sen bu 2-3gb tahmin mi ediyorsun yoksa internet kullanimindan mi yola cikiyorsun?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...