Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

iPhone 4 - This changes everything. Again.

Giovanni

Öne çıkan mesajlar

http://www.sgpstore.com/cell-phone/apple-iphone/iphone-4/sgp-iphone-4-screen-protector-steinheil-ultra-series.html

sunun hem arka hem on versiyonu olanı var. ultra crystal clear olanını alcam. parmak izi mıktanısı gibi diyorlar ama goruntuden bişi kaybetmiyomuşsun. parmak izlerini de silerim artik.

şimdilik sadece on ve arka tarafa bunu takayim. sonra icarbons dusunuyorum bende. ama o gelene kadar telefonun başına bişi gelmesin. o kadar para verildi. 30-40 lira vermeyip icarbons gelene kadar cizilirse uzulurum.
Sosyal ağlarda paylaş

cam nasıl cizilmez abi? arkası da cam ona bakarsan. ama baya iyi ciziliyor.

cizilmeler zaten elinle filan olmaz. genelde dış etkenlerden. aslında ben baya iyi bakarım telefonlarıma. anahtar koymam aynı cebe filan. telefon dandik de olsa. ama gene de onlem almakta fayda var.
Sosyal ağlarda paylaş

abi soyle ki ufacık cizik bile demedigimiz seyler telefonda gayet goze bakan seylerdir sonucta.

dedigim gibi kesin cizilir diye bişi yok. ama onlem olarak bence koymak mantıklı. eger bu linkini verdigim gibi bişi degil de ekran kalitesini dusurup goze batcak bisi olsa koymazdım bende heralde.
Sosyal ağlarda paylaş

bi de bunlarin cami ozel ekstra guclendirilmi$ falandi hani? yok helikopter cami en sert en dayanikli camdi?

sonucta telefonu sert yuzeye cok temas ettirmessen cizilmesi zor. ne biliyim anahtarla parayla ayni cepte ta$imayin , hatta o cepte sadece telefon olsun. arkasina bi koruyucu kilif da di$arida bi yere gidip aleti masaya koydugunuz zaman cizilmesini engellesin yeterli bence.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...