Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Gold satıcıları - Bot kullananlar.. 15 haziran son gün :)

ohyeah

Öne çıkan mesajlar

15 hazirandan itibaren yeni TOS ile karşı karşıyayız. Artık bot kullanan kişiler yeni warden sayesinde otomatik banlanacak. Blizz antivirüs programı gibi bir programla bilgisayarınızda bot var mı yok mu diye kontrol edecek. Eğer bot kullanıyorsanız banlanacaksınız. Yalnız sıkıntı bunla da kalmıyor. Yeni gelen TOS ile beraber adamlar ''oyuna zarar verdiniz'' gerekçesi ile size dava açabilecekler. Başlangıç olarak binlerce davadan bahsediliyor. Yakında gold fiyatları tavan yapacak. Gold alacaksanız şu ucuz fiyatları kaçırmayın derim.
Sosyal ağlarda paylaş

Bu bahsettiğim arkadaş wardenlar değişmeden haber alan biri. Nasıl yapıyor zerre fikrim yok. Tek söylediği varsa tanıdıgın bot yapanlar söyle boşuna banlanmasınlar. Ha doğrudur yanlıştır bilemem. Ama kendisinin söylediği her bilgi tutmuştur bugüne kadar.
Sosyal ağlarda paylaş

Gangren said:

Gold fiyatlarını patlatmak mı? WoW'da?
Yapmayın etmeyin.

+1
Wow'da gold ne yapılabilir ki? Raider olsan Consumable,ench,gem, Repair vs. alırsın/yaptırırsın (ki badge sistemi vs.ile o bile yalan oldu). Pvp desen yine aynı gem.ench yaptırır ki oda alsın her hafta bi item alır ona ne para gider. Plz. sacma sapan pet,achiev için lazım safsatasınıda geçin
madem achiev kasıon parada kas o zaman.Yani oyunda bisürü cebinde 1k bile parası olmayan adamlar gördüm, gayet bildiğin çatr çatr oyun oynuola bi eksiklikleride yok.Ultima falan diil bu oyun Gold yalan, sadece başkalarına hava atmak zavallılığı "250k goldum var" o kadar.
Sosyal ağlarda paylaş

Ama şöyle birşey var ona dikkat etmek laızm. WoW botlarını yakından takip eden biri olarak son 15 günde çok ciddi sayıda botlu account banlandı. Açıkama olarakda direkman kullandıkları botun ismini vererek ilişik kesilmiş birçoğundan yani ulan bi deniyim neymiş bu bot falan diyecekseniz main accountunuz ile denemeyin.
Sosyal ağlarda paylaş

Amonn said:

Wow'da gold ne yapılabilir ki? Raider olsan Consumable,ench,gem, Repair vs. alırsın/yaptırırsın (ki badge sistemi vs.ile o bile yalan oldu). Pvp desen yine aynı gem.ench yaptırır ki oda alsın her hafta bi item alır ona ne para gider. Plz. sacma sapan pet,achiev için lazım safsatasınıda geçin
madem achiev kasıon parada kas o zaman.Yani oyunda bisürü cebinde 1k bile parası olmayan adamlar gördüm, gayet bildiğin çatr çatr oyun oynuola bi eksiklikleride yok.Ultima falan diil bu oyun Gold yalan, sadece başkalarına hava atmak zavallılığı "250k goldum var" o kadar.

gold yalanmış geşçen sen onları.
wow'da her zaman para lazım ,adam gibi oynamak istiyorsan.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...