Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Nebula yardırmış şaka maka

GERGE

Öne çıkan mesajlar

Ben item resten sonra 7x pure mage kastım. Gerçekten güzel nebula. PH yok burada. Eskiden kasmamız aylar sürüyordu çünkü 56k modemlerle bağlanıyorduk. Şahsen ben günde 2-3 saaten fazla oynayamıyordum. Şimdi neredeyse 7/24 kasabiliyoruz o yüzden biraz daha azmış gibi geliyor
Sosyal ağlarda paylaş

Birkaç gün içerisinde ben de Uo'ya dönmek istiyorum, sanırım en son 3 sene önce oynadım. Şimdilerde de birkaç forum gezdim, gözüme çarpanlar "Nebula" ve "Revolution Uo" Oldu, ancak oyuncu sayıları yine de çok tatmin edici değil. Genellikle 100'e yakın oyuncu sayısı; tabi bu zamanda eskisi gibi 150 + serverların olmaması da normal, ama ne yalan söyleyim bu oyunu özledim. Ha bir de umarım Nebula da saçma sapan sistemler, her şeyi rare olan oyuncular barındırmıyordur...
Sosyal ağlarda paylaş

skillcap yetmiyo warlock için ama yeniden warlockları aktif ediyolarmış forumlarda okudum. Sistemler olarak eskisinden iyi nebula kendini geliştirmiş boş durmamş bu kadar yıl belliki o yönden içiniz rahat olsun. Macro falanda serbest yani bırakın gidin kasılır 2 haftada nolcak =) açtım ben kasıyorum valla.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...