Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

ekşi sözlük

Sinbringer

Öne çıkan mesajlar

• 3 hafta sonra ...
ekşide milletin tek yanlı, kati doğru, "işte moderin çagın çarıkları budir agam!" şeklinde garip bir sentezle savundukları, kendi kalıplaşmış düşüncelerini korumaya kasmalarına rağmen "işte örümcek beyinliler!!!" diye köpürdükleri görüşlerini alabildiğine biased ve distorted şekilde işleyip, aynı görüşleri, nerdeyse aynı cümlelerle bu şekilde önlerine koyup "peki olaya bu açıdan bakmaya ne dersiniz?" demeyi acaip seviyorum.

yazdığım her şeyi tek yönlü ve çarpık ama iki yöne çekilebilecek şekilde ya da tamamen çarpık yönlü olacak şekilde ama tamamen ters yazıyorum.

ve i m lovin it bro!
Sosyal ağlarda paylaş

ha ok..

okumuyorum normalde. onnçün hiç bi bilgim yok.

genelde burası her türlü ihtiyacımı çok daha rafine olarak görüyor. kullanıcı sayısının artması öbür taraftaki başkasına ait düşünceleri kendisininmiş gibi kafasına entegre etmişleri arttırmış.

o durumu görünce "bak bölesi de var ama" diyip geri geliyorum ait olduğum yere.
Sosyal ağlarda paylaş

Ben bazen googledan rastlıyorum. Arada işe yarayan mesajlar atılmıyor değil. Ama devamına bakınca aşırı kasıntı.

Ekşiyi boşverinde incisözlüğün sahipleri bomba ya ahahahaha maskeyle TRT'ye çıkan gizemli herifler. Ahahahahaha aklıma geldikçe yarılıyorum :D

Heralde tiplerini görenler yolda rahatsız ederler abi bir imza versene diye sosyal hayatları ölür diye düşünmüşlerdir demiii :D:D:D:D
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...