Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

ekşi sözlük

Sinbringer

Öne çıkan mesajlar

Mc_Lovin said:

Noyan,

burada aydınlanacağına ekşi sözlük'te aydınlansaydın bu kadar zamandır, şimdiye generation y'yi kafalamıştın. Biraz açıl şöyle.

Litminov said:

en sonunda ben de satın alacam. 300'den 730'a çıktı sürekli yükseliyor. çaylak entrylerinde 800. sırada aylarca bekleyen yazarlar olmuş. login oldukça artıyo sanki

az önce tarot karşılığı bir ekşi sözlük accountı ve bir takım hediyeler daha aldım ;D artık patinin yükünü azaltırım ekşide takılırken. acaba ekşi sözlük beni kaldırmaya hazır mı ?
Sosyal ağlarda paylaş

noyan doğru tercih yapmışsın ekşi sözlüğün senin gibi birine ihtiyacı vardı arada donanım haber konu dışına da yaz tam senin kafadan insanlar var. Garbage'da bile yer vermiyorlar sana artık yuvadan ayrılıp yeni bir hayata yelken açma vaktin geldi. enerjini paticik dışındaki yerlere de yay hepsini burada harcama
Sosyal ağlarda paylaş

Litminov said:

noyan doğru tercih yapmışsın ekşi sözlüğün senin gibi birine ihtiyacı vardı arada donanım haber konu dışına da yaz tam senin kafadan insanlar var. Garbage'da bile yer vermiyorlar sana artık yuvadan ayrılıp yeni bir hayata yelken açma vaktin geldi. enerjini paticik dışındaki yerlere de yay hepsini burada harcama

harbidan ha garbage da bile konum kitlendi ya.. paticik faşizanlığın sınırlarını zorluyor !
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...