Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

İHH İnsani yardım gemisi Gazze yolunda. Yarın sabah -engellenmezse- varıyor.

Giovanni

Öne çıkan mesajlar

abi nasıl dinliyosunuz obamaya şikayet edicem nedir?
adam sessiz ve tepkisiz kalmayacağını en uygun dille söyledi, bence gerekli sertlik düzeyini ve seviyesini en iyi koruduğu konuşmasıydı adeta.
bm'den destek istedi.
yani ilerleyen adımları israil belirleyecek gemileri verip vermemesiyle.
gerisi hukuksal. uluslararası hukuk kuralları devreye giricek.
Sosyal ağlarda paylaş

recep bey guzel konustu

metini kim hazirladiysa 10 numara is, cidden yapilabilicek en guzel konusmaydi

sonlara dogru metin bitip dogaclama konusmaya gectigi zaten bariz belli oldu lol, bi2-3 dakiak daha dinlemeye devam ettim kapattim

basbakandan tiksiniyor olabilirsiniz, ancak konu dispolitika olunca ve ulkemizin hakkini savunmak olunca sonuna kadar arkasindayiz, yetersiz bir cikis yaparsada en agir sekidle elestiririz

duygusal davranip gene bir cuval incirin icine etseydi kizardikta yerinde konusmaydi yani, cidden dunya israilden bunaldi artik

http://img175.imageshack.us/img175/2758/israelq.jpg
Sosyal ağlarda paylaş

Dünyanın bıkması yetmiyor. ABD'nin, yeter artık piç, besledim büyüttüm sürekli sorun çıkardın, kırdın döktün parçaladın defol git artık başının çaresine bak, arkanda ben yokum o yüzden mahallenin oğlanlarıyla kavga edeceğin zaman 2 kere düşün demesi lazım.

Başka türlü değişmez bu düzen.
Sosyal ağlarda paylaş

aquila said:

lan göt kadar gazzeye niye bu kadar olay oluyo ben onu anlamıyorum, alsın israil bitsin ızdırab, orta kalan nedir anlamıyorum.

sorun gazze değil, içindeki insanlar.

"iskoçya'nın tek sorunu içinde fazla iskoç olması" diyen ingiliz tahtının bilge kralı uzun bacaklı richard'ın uzun yıllar önce ortaya koyduğu bu gerçeği bugün bazılarımızın göremiyor oluşu üzücü.
Sosyal ağlarda paylaş

bilmiyorum tam olarak detaylarını ama israille aramızda imzalanan bazı silah anlaşmaları filan da var. bunlar tekrardan gözden geçirilebilir. ticari olaylar filan iptal edilebilirse (kolay değil tabi biliyorum) edilir.

bu tip yaptırımlar yapılabilir. bilemiyorum.

bm nato anca kınarlar yani. ası samut hareket lazım.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...