Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

İHH İnsani yardım gemisi Gazze yolunda. Yarın sabah -engellenmezse- varıyor.

Giovanni

Öne çıkan mesajlar

Prawler said:

Ordu bu kadar donanımlıysa terör neden bitmiyor bu ülkede? Biri bana bunu açıklasın?

amerika dunya gucuyse neden hala irakta teror eylemlerinin onune gecemiyor?

cevabi ayni

terorle teknoloji ile ate gucuyle mucadele edemessin

terorist yontemlerle amacina ulasabilecegien inanan insanlar oldugu surece istersen death star yap, cloen ordusu cikar her askere isin kilici verip jedi olarak yetistir genede teroru bitiremessin
Sosyal ağlarda paylaş

israil en donanımlı ordu. en fazla tecrübeye sahip ordu bu konuda. onlarda bitiremiyor. terör çünkü askeri yöntemlerle değil sivil yöntemlerle biter. asker ancak terör unsurlarıyla savaşır. halen aptal aptal sormayın yahu asker neden terör bitiremiyor diye.

AKP başa geldiğinde 0 eylem vardı. bi halt yapmadı oturdu bekledi. eylemler arttı boku çıktı açılım diye bişi yumurtladı. içi bomboş ama. halen asker de asker asker de asker.

askeri terörü bitirecek kurum olarak gören adam tespit yapmasın bi zahmet durum hakkında.
Sosyal ağlarda paylaş

barbu said:

eger sen de canlı kalkan diyorsan sen de salaksın. bu kadar

Yok ben gereksiz, sebepsiz diyorum çocukların ne olursa olsun oradan uzak tutulması lazım diyorum. Onları oraya getiren aileler sebebi ne olursa olsun akılsız diyorum. O çocukların o gemiye binmesine izin veren herkeste aynısı diyorum.
edik keanra alcaz dediler tırstım ahahah
Sosyal ağlarda paylaş

dasaaa said:

ya şu salaksın, aptalsın diyenleri alıcaz kenara artık..

adam olun olm..

al o zaman. her tur dusunceye acık bir insanım ama once dusunurse biri

ayrıca son soyledigim mesajda orda ona salaksın demedim direk olarak. oyle dusunuyorsa o ayrı ona soledim demektir o. ama genel olarak o dusuncede (dusunmemekte olan aslında) insanlara.

insanlar dusunmeden mesaj yazıp da sonra biz bişi diyince biz kabahatli cıkıyoruz.

canlı kalkan dediler lan yuh
Sosyal ağlarda paylaş

Cuce said:

http://www.youtube.com/watch?v=gYjkLUcbJWo&has_verified=1
yalnız.. abi ineni dövmüsler ineni dövmüsler.
hayrı ellerine sağlıkda aptalmı bu israilliler, tabi bu sırada botla geminin baska yerlerinede cıkmıslar ama komik yani

http://www.youtube.com/watch?v=slME4AluQys

Şu videoyu izlerseniz GEMİYE ÇIKMADAN ÖNCE BİR ÇOK İNSANI ÖLDÜRDÜKLERİNİ görürsünüz. Girdiklerinde de bir zahmet yumrukla sopayla KENDİLERİNİ SAVUNSUNLAR.
Sosyal ağlarda paylaş

SeaGle said:

Terör askeri operasyonlarla bitmez, bu kısmı çok doğru. Ama doğuda hala karakol sistemiyle şehit veriyoruz biz, ben yıllardır bunu anlamıyorum. Karakol ne ya, gel beni vur git demenin başka bi yolu bu.

o karakollar orada olamsa bu defa sehire inip sivillere dalicaklar

o zamanda asker niye siniri koruyamiyor, nasil akciyor bunlar iceri beklesinler sinirda diyiceksiniz asfsadf
Sosyal ağlarda paylaş

SeaGle said:

Terör askeri operasyonlarla bitmez, bu kısmı çok doğru. Ama doğuda hala karakol sistemiyle şehit veriyoruz biz, ben yıllardır bunu anlamıyorum. Karakol ne ya, gel beni vur git demenin başka bi yolu bu.

ne kullanıyosun çok merak ediyorum ? suyla falan kafa yaşıyorsan imrendim. o karakollar olmasa o bölgeleri rahatça ele geçirirlerdi kendilerine 100 insandan 20 tanesini yandaş olarak dağa çıkartıyorlarsa 100 insanın hepsini çıkartırlardı önüne geçemezdin sadece kışlalarla olucak iş değil o. Ha karakollar olmasa orda polis olsa halkın güvenliğini sen sağlarmıydın ?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...