Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

dunno aldatılmış

dunno

Öne çıkan mesajlar

Arma said:

Kızdan ayrıldıktan sonra kızla sevişmeye devam mı etmiş? Siz çıkmadan önce mi sevişnişler? Yoksa siz çıkarkende mi sevişmişler? Tam nasıl olmuş olay?

bana "asık oldu" kızdan ayrıldı, kızla görüstügü zamanlarda kızla öpüşmeye devam etti. anladıgım kadarıyla.
Sosyal ağlarda paylaş

dunno said:

tamam hepiniz en birincisiniz. konuya dönelim mi? ne kadar kör oldugumdan konusacaktık ya da gerizekalı ya da aptal, saf, samsalak

tamam köy orada duruyor işte neyini konuşalım..
ama ilk sayfada olmak büyük bir şeydi esas bunu konuşmak lazım..

-paticik gençleri başlığında "dunno" bulunan bir konuya nasıl bu kadar geç cevap verebilir? sorun enrede?

-ilk postu atmanın 10 ipucu; uzamn görüşü

-ilk sayfa; züğürt tesellisi, bardağın dolu tarafından bakın

-ikinci sayfanın mesajları; henüz geçkalmadınız, bütün konu boyunca quotelanacak 20 mesaj içeriği
Sosyal ağlarda paylaş

nileppezdel said:

Friedman said:

hadi biraz aldatanlar allahından bulucak diyip fakir tesellisi edelim.

şaka bi yana

KILL HIM

Buluyolar cidden ya. Yani ben aldatır gibi olmuştum sonra da aldatılır gibi oldum sonra başıma neler geldi pek kahroldum.

Ama söylemek istediğim bir şey var ki,

WE WERE ON A BREAK!

benim bi arkadaş aldatmıştı şimdi bacağı yok.
Sosyal ağlarda paylaş

ShadowFury said:

yuva yıkanın yuvası olmazmış1!11!11!! birbirini seven gençlerin arasına girmeden önce düşünseydin!!!!1!!11!!11!11!!!

ya da boşver, 3some filan yapın herkes rahat etsin.

kesinlikle aralarına girmedim. ben cok uzak davranıyodum. gerizekalı kendi kendine asık oldu. ben onun sevgilisi oldugunu bile bilmiyodum, yine de mesafeli davranıyordum. yemin ederim.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...