Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

kafama takılanlar

Hagii

Öne çıkan mesajlar

bunu yazmamayı düşündüm ama merakımı da yenemedim. bir de bu ortamın böyle şeyleri kaldırabileceğini düşündüm. bir de can sıkıntısı. beni ayıplamak isteyenlered ayıplasın hiç te umrumda değil.

1. şişmanlamak istiyorum şöyle 5-10 kilo alıp 80 85 olsam iyi ama masturbasyonu bırakamıyorum ne yapmalıyım.

2. eskiden anneler hamamda evlenilecek kız bakarken kızın neyine bakıyorlardı. olumlu olumsuz şeyler neydi.
Sosyal ağlarda paylaş

barbu said:

herseyine bakıyolardı hamamda. huyuna suyuna da dahil olmak uzere. heralde yani . ne bilelim lan.

anneni hamama mı yollıcan

ben nişanlıyım benden geçti ama merak ettim.

ilk gördüğün kızın nasıl huyuna bakıyorlardı. ben vucut yapısına bakıyorlardı diye tahmin ediyorum. tarla işinde falan çalışabilecek mi gibi. hepsi bu olmasa da bu amaç ta var az olsa
Sosyal ağlarda paylaş

vaniLLe said:

abi simdi kaynana adaylari hamamda tasi aliyolar, eger tas kizin poposundan kücükse o kiz olmustur.
soruya bak lan.
alici gözüyle bakan insan neye bakarsa onlar da ona bakiyo.

işte o ne ????

ben çıplak kız da baktığım şeyler malum annelerde mi ona bakıyor şimdi
Sosyal ağlarda paylaş

aquila said:

abi sen bence masturu yanlış yapıyosun, ya da başka bişey yapıyosun.

yanlış kısmını hiç düşünmemiştim. bu iş için hiç birşey kullanmuyorum. ama içimde iç güdüsel mi artık ne bilmiyorum ne kadar fazla boşalabilirsem diye bir güdü var. e onlarda basit şey değil.onları vucut üretmek için canı çıkıyor sanırım.

kafam da karışmadı değil. güdüsel dediğim bu şey acaba fazla miktar mı açığa çıkartıyor. sanki arabalarım motor gücü gibi
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...