Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

İndirimler başlığı!

Sam

Öne çıkan mesajlar

bende baya aranmıştım onu bulmak için ayarları karıştırmıştım bulamamıştım. meğer bir şey satın alırken, ödeme ekranında türk lirası çevrilmiş rakamı gösteren yerde küçücük yazıyormuş oraya tıklayıp, paypal çevirmesin diye seçiyorsun, yabancı currency neyse onu gösteriyor. bundan sonraki tüm ödemelerde öyle oluyor, bir daha yapmaya gerek yok yani.
Sosyal ağlarda paylaş

Xenus said:

bende baya aranmıştım onu bulmak için ayarları karıştırmıştım bulamamıştım. meğer bir şey satın alırken, ödeme ekranında türk lirası çevrilmiş rakamı gösteren yerde küçücük yazıyormuş oraya tıklayıp, paypal çevirmesin diye seçiyorsun, yabancı currency neyse onu gösteriyor. bundan sonraki tüm ödemelerde öyle oluyor, bir daha yapmaya gerek yok yani.

eyv. paypal bayadır seviyo bizi desene =)
Sosyal ağlarda paylaş

youda'da değilim ya. onlar sadece pc için yapmışlar oyunları zamanında. mobile için bizim şirketle anlaşmışlar. arada bi gelip gidiyolar toplantıya fln anca. saçma bence ama patron gözünde garanti iş. =) bunlar bitince umarım kendi oyunumuzu yaparız.

edit: ea'de saçma oyunlar yapıyor. yoldan geçeni alıyorlar demekki. girmek kolaydır =P
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...