Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Keşke o rolü reddetmeseydim

ghaldszar

Öne çıkan mesajlar

Ünlü yıldızlar pişman: 'Keşke o rolü reddetmeseydim'

Tom Cruise, Kim Basinger, Meg Ryan gibi ünlü yıldızların senaryoları beğenmeyerek diğer oyunculara şöhret kapılarını araladığı ortaya çıktı.
Internetteki ''empireonline'' sitesindeki derlemelere göre, ünlü oyunculara ''keşke'' dedirten rollerden bazıları onları Oscar ödülüne götürecek kadar büyük.
Oscarlı ''Akıl Oyunları-A Beatiful Mind'' filmi için günlerce ismi konuşulan Tom Cruise, kararsız kalınca rolü Russel Crowe'a kaptırdı. Aylarca Cruise'un canlandıracağı söylenen dahi ve şizofren matematikçi rolünü elde eden Crowe, ikinci Oscar'ı kaçırsa da eleştirmenlerden tam not aldı.

KEŞKE BEN OYNASAYDIM

Ünlü aktris Kim Basinger, hala televizyonda ''Sleepless in Seattle'' filmini görünce kanalı değiştiriyor.
Tom Hanks ile Meg Ryan'ın rol aldığı ve artık bir romantizm klasiği olan filmdeki rolü geri çeviren Basinger, ''İş hangi filmin başarılı olacağını değerlendirmeye gelince benim muhakemem çok zayıf'' dedi.
Basinger, ''Tanrı biliyor ki çok pişman olacağım şeyler yaptım. Örneğin, 'Sleepless in Seattle' filmindeki gibi. Senaryoyu okuduktan sonra teklifi geri çevirdim. Çünkü, çok kötü olduğunu düşünmüştüm'' açıklamasında bulundu.
Sandra Bullock'ı üne kavuşturan ''Speed-Hız Tuzağı'' filmindeki rolü kabul etmeyen Meg Ryan ise bilmeden de olsa güzel yıldızı sinema dünyasına kazandırdı.

''BATMAN'' SAVAŞI

Sinema dünyasının dev oyuncularına teklif edilen ''Batman'' rolü de George Clooney'ye nasip oldu.
Çok sayıda oyuncuya teklif edilen role eğer Clooney seçilmeseydi, seyirci Brad Pitt, Nicholas Cage ya da Ben Affleck'i ''yarasa adam'' kostümleriyle izleyecekti.
Hollywood'un güzel aktrisleri ise, ''Chicago'' filminde başrol için savaştı ve ipi Renee Zellweger göğüsledi.
Film için birbirinden ünlü 7 aday Julia Roberts, Catherine Zeta-Jones, Jennifer Lopez, Madonna, Cameron Diaz, Nicole Kidman ve Gwyneth Paltrow kıyasıya yarıştı. Yarıştan galip çıkan ise bu rol için ismi bile geçmeyen Zellweger oldu. Filmdeki diğer rol de Zeta-Jones'a kısmet oldu. Karnı burnunda Oscar törenlerine katılan Galli yıldız, törenden elinde altın heykelcikle ayrıldı.
Gözde aktörlerden George Clooney ise, şöhret olmasını geciktirdiği düşüncesiyle yıllarca Brad Pitt'ten nefret ettiğini açıkladı. Susan Sarandon ile Geena Davis'in rol aldığı ''Thelma ve Louise'' filmindeki rolü teklif edildiği sırada değerlendiremeyen Clooney sonradan pişman oldu.

Kaynak: Milliyet

[Bu mesaj ghaldszar tarafından 03 Ağustos 2004 16:09 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

leonardo = neo?
AHAHAHAHA
bence matrix e tam oturuyor filmdeki karakterler[signature][hline]Boş bir kağıt bir kalem bir de silgi..
Kağıt ömür demek,kalemle silgi ise benim hayatımı sen yazarsın sen silersin demek..
Sen neyi yazarsan güzel, sen neyi silersen güzel.
İstediğin gibi yaşat,istediğin gibi öldür

it's teargas in my eyes // Gizli bahçem

Sosyal ağlarda paylaş

benim bildiğim neo rolü öncelikle jet li'ye teklif edilmişti.[signature][hline]"computer games don't affect kids; i mean if pac-man affected us as kids, we'd all be running around in darkened rooms munching magic pills and listening to repetitive electronic music..."-kristian wilson, nintendo inc, 1989-
Sosyal ağlarda paylaş

ghaldszar'a ek:
"Gladiator filmine ilk başka Mel Gibson düşünülmüştü"
bunu hatırlıyorum.
Russel Crowe oynadı sonra.

Russel Crowe da ne sanşlı adammış[signature][hline]iyi kötü çirkin

[Bu mesaj Bonecrusher tarafından 04 Ağustos 2004 01:24 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
screamer, 03 Ağustos 2004 22:51 tarihinde demiş ki:
Yok Ewan Mcgregor u düşünüyorlarmış Keanu olmasa

aaaah keanu kabul etmeseymiş keşke![signature][hline]Cleaning Man at Flophouse: Hey, buddy. You got a dead cat in there, or what?

The Terminator: Fuck you, asshole.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Grom_Hellscream, 04 Ağustos 2004 01:37 tarihinde demiş ki:
Abi benim aklım hala şeyde Matrix rolünde cidden Will Smith oynasaydı neler olurdu

valla güzel olurdu ..
öncelikle morpheus la matrixe ilk girdiğinde "welcome to the mia(mi)trix" şarkisini soylerdi
sonra zion daki süper demeç sahnelerinde fonda Gettin jiggy with agent smith çalardi " ...[signature][hline][I'm a soldier]
These shoulder's hold up so much, they won't budge,
I'll never fall or fold up,

[I'm a soldier]
Even if my collar bone's crush or crumble,
I will never slip or stumble
Sosyal ağlarda paylaş

Asıl Leo Can olsaydı süper olurdu her sahnenin sonunda bir yerleri morarırdı muhtemelen ayrıca en az 5 6 kemiğini kırardı merak ediyorum olası 5 kişiyi yazdım

Jet Li - Willy - LeoPar - Keanu - Ewan McGregor

6. kim olurdu acep Brad Pitt mi yoksa Micheal Moore mu süper olurdu yaw
- Artık kimse savaşmıycak
- Süren doldu Architect şimdi ikile hadi nash
- Sizi katil ruhlu cumhuriyetçi tipli robotlar[signature][hline]Lil'Alur for Shar
Sosyal ağlarda paylaş

said:
screamer, 04 Ağustos 2004 22:56 tarihinde demiş ki:
- Sizi katil ruhlu cumhuriyetçi tipli robotlar

abi YARDIN geçirdin AKŞAM akşam !!!!! :)
YOU MURDEROUS REPUBLICAN-LIKE ROBOTS !!!!! :P[signature][hline][I'm a soldier]
These shoulder's hold up so much, they won't budge,
I'll never fall or fold up,

[I'm a soldier]
Even if my collar bone's crush or crumble,
I will never slip or stumble
Sosyal ağlarda paylaş

said:
screamer, 03 Ağustos 2004 19:31 tarihinde demiş ki:
Tanrı bizi asıl Matrix de Leonardo dallaması ile Will Smith odununun Neo rolünde oynamaması sayesinde korudu

Ama unutmamak gerekir ki Keanu Reeves de Dallama Odunun önde gideni'dir. Siz onun öyle matrix'te karizma yaptığına bakmayın...[signature][hline]
Reality Isn't What You See
Reality Is What You Feel
Sosyal ağlarda paylaş

jet li boyle aksiyon mu olur demis matrix icin. ne bicim sey deyip reddetmis. will smith in de icinde kalinca esini filme sokmus. niobe will smith in karisi.[signature][hline]nom de dieu de putain de bordel de merde de saloperie de connard d'enculé de ta mère.

[Bu mesaj Dojorel tarafından 05 Ağustos 2004 00:03 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
hired_gun, 04 Ağustos 2004 21:47 tarihinde demiş ki:
said:
Grom_Hellscream, 04 Ağustos 2004 01:37 tarihinde demiş ki:
Abi benim aklım hala şeyde Matrix rolünde cidden Will Smith oynasaydı neler olurdu

valla güzel olurdu ..
öncelikle morpheus la matrixe ilk girdiğinde "welcome to the mia(mi)trix" şarkisini soylerdi
sonra zion daki süper demeç sahnelerinde fonda Gettin jiggy with agent smith çalardi " ...

lol!! bu süpper yaa ;)[signature][hline]I get the feeling when lesbians are looking at me, they're
thinking: "That's why I'm not heterosexual".
George Costanza aka GLC(860,000) aka Art Vandelay
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...