Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

makası vermiş

forgiver

Öne çıkan mesajlar

sorun adamın yapıp yapamamsı değil.. hani yapabilen yetnekli sürücü yapınca sorun olmaz ama yapamayan lavuklar da deniyor.. herifin altında modifiye doğan var makasa giriyor.. çünkü lavuk

bunu söyleyena dam da geçen gün el freniyle dönme denemesi yaptı boş yolda.. sopnra omadığını gördü.. üzüldü :(
Sosyal ağlarda paylaş

ya adamların yapmasının tehlikesinde değilim, adamlara karışacak değilim. ama ben giderken benimle beraber aynı yolda yapmasın. O ZAMAN BENCİLLİK, VURDUMDUYMAZLIK OLUYOR ONU DİYORUM. anası babası belirsiz hareketler bunlar. kaldı ki kaçtane de kaza haberi duyuyoruz. onların altındaki yorumlar da şöyle

-makası becerememiş, ben olsam iki teker üstünde geçerdim

-o araba bende olacak var yaa....

-AILELER DIKKAT EDELIM 15 YASINDAKI COCUGA MERSEDES VERIRSEN OLACAGI BU (sanki tek sebep arabanın lüks olması)

burada birisi şey demiş, "şahinle makasa giriyolar, olmuyo."
hem haklı hem haksızsın sana laflar hazırladım. öncelikle ben de ucuz, yol tutuşundan önce benzin ekonomisi şu bu düşünülerek yapılmış araçlarla makasa girilmesine kıçımla gülmekteyim. hatta bu konuda ülkemizde yılanın başı HYUNDAI ACCENT makasçılarıdır. yanlış anlamayın, kimsenin arabasına lafım yok. ben de ucuz kız arabası kullanıyorum. ama altımızdakiler pro araç değil.

gelelim pro araçlara, bunlar da direkt STREET RAĞCİNG aracı olmasa da makasa palio'dan daha elverişli, daha güçlü, yere sağlam basan araçlar olsun (misal M6). kardeşim bunu alan adamın makas skalası daha geniş belki, ancak olay sürücüde bitiyor yine. adam yine arabasının sınırlarını zorlayan hareketler yaparsa, veya trafiği zorlayan hareketler yaparsa, veya daracık beynindeki bir hesabı er geç yanlış yaparsa mutlaka kaza yapacak. yarın yapmasa da 20 yıllık bir serseri sürüş süresi içinde ciddi kaza yapma ihtimali, kuzu kuzu giden adama göre çok daha fazla.

bir diğer boyut ise özellikle bu videodaki adamların, ve yutubda izlediğim TiKi MeMo MaQaS ŞhoW gibi videoların ortak noktası, adamlar bunu EYLENCE amacıyla gezintiye çıkarak yapmaktalar. yani işten eve dönerken aceleden ve bencillikten zamanla kaşarlanan sürücülerimiz yol boşken durduk yere makaslamazlar. ancak bu arkadaşlar egolarını tatmin etmek için durduk yere daha tehlikeli hareketlere girişiyorlar.

sorsan da profesyonelim hata yapmam der. bence bir işten para kazanamdığınız sürece HOBİden öteye gitmez, ne kadar usta olursanız olun. yoksa çinli sahte karbon fiber kaput üreticisini zengin etmekten başka bir işe yaramaz. misal adam getz alıyor. sonra eline biraz daha para geçince jant seti alıyor. biraz daha geçince egzoz alıyor. biraz daha geçince arabayı alçaltıyor. onun yerine git 30 milyara daha kalburüstü bişey al onla makas at bari.

ÖZET eğlence bölümünde amaçsız uzun bir hate speech oldu, makasçı patiler alınmasın. ama makasa girmeden erekte olamıyosunuz diye eşeğin şeyine de su kaçırmayın, yolda garibanları korkutmayın.

bu da koyacaklar için kolaylık

Sosyal ağlarda paylaş

bu angutların hepsini temizlemek lazım yollardan, her gün tem'de bir sürüsünü görüyorum. Umarım geberir giderler zaten de, geberirken birine çarpıp suçsuz birini de götürmesinler. Şöyle birkaç ay boyunca yoğun bakımdan çıkamayacak bütün kemikleri unufak oluncaya kadar dövmek lazım odunla bunları da bunları savunanları da.

Ya da koyacan kamerayı iyice, takip ediceksin evine yollayacan cezayı 150 tane hatalı sollamadan, ceza eline ulaşana kadar 3 gün yapsa 450 tane hatalı sollama, her birinden tek tek alıcan cezasını arabasını da satacak hayatını da karartacak o borcu ödeyene kadar it.
Sosyal ağlarda paylaş

Hayır neyi tartışıyorsunuz anlamıyorum.
Yıllardır insanlar tartıştı, karar verildi, yapılması yasak.
İnsanlar bu yıllar sonucu değişti mi? Değişmedi.
Araçlar değişti mi? Değişmedi, aksine hızlandı.
O zaman yolda yarışmak hala yassaah.
karşı çıkan varsa düşüncelerini destekleyen kanıtlarla protestolarını yapsınlar devletlere, legal olsun.
Sosyal ağlarda paylaş

hergün görüyoruz böyle tipleri np.

aslında olay makastaki arabaların sürücülerinde biraz da. herifin arkadan haldır haldır geldiğini görüp mesafeyi korursa adam gelir makaslar. success.

ya da benim gibi arayı kaparsınız, sayın makasçı eşşekler gibi arkanızda fren+selektör spame başlar. onu failıyla başbaşa bırakıp trollface şeklinde yolunuza devam edersiniz.
Sosyal ağlarda paylaş

Şöyle bir güzel yanı var olayın, "ahah ne güzel makastan makasa koştum" diye kameraya falan çeken mal bir adamımız var, o kadar mal ve hırslıymış ki o makas atılırken çok büyük kaza olmasını bile göze alarak hiç frene dokunmuyor falan. Bu adam böyle olunca, diğerinin bu derece bir posta koyması içine evlat acısı gibi oturmuştur, ondan çok zevk aldım ben şahsen :p

edik: Gerçi bu üç gazlayan arkadaş tayfası da olabilir, bilemedim şimdi.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...