Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

TİĞİMİN ROBOT RESMİ BENZİYOR DİYE EKLEYEN EKLEYENE

yav

Öne çıkan mesajlar

said:
Ayhan Yağsatan "iftira
madde 267. - (1) yetkili makamlara ihbar veya şikâyette bulunarak ya da basın ve yayın yoluyla, işlemediğini bildiği hâlde, hakkında soruşturma ve kovuşturma başlatılmasını ya da idarî bir yaptırım uygulanmasını sağlamak için bir kimseye hukuka aykırı bir fiil isnat eden kişi, bir yıldan dört yıla kadar hapis ce...zası ile cezalandırılır.
(2) fiilin maddî eser ve delillerini uydurarak iftirada bulunulması hâlinde, ceza yarı oranında artırılır.
(3) yüklenen fiili işlemediğinden dolayı hakkında beraat kararı veya kovuşturmaya yer olmadığına dair karar verilmiş mağdurun aleyhine olarak bu fiil nedeniyle gözaltına alma ve tutuklama dışında başka bir koruma tedbiri uygulanmışsa, yukarıdaki fıkralara göre verilecek ceza yarı oranında artırılır.
(4) yüklenen fiili işlemediğinden dolayı hakkında beraat kararı veya kovuşturmaya yer olmadığına dair karar verilmiş olan mağdurun bu fiil nedeniyle gözaltına alınması veya tutuklanması hâlinde; iftira eden, ayrıca kişiyi hürriyetinden yoksun kılma suçuna ilişkin hükümlere göre dolaylı fail olarak sorumlu tutulur.
(5) mağdurun ağırlaştırılmış müebbet hapis veya müebbet hapis cezasına mahkûmiyeti hâlinde, yirmi yıldan otuz yıla kadar hapis cezasına; süreli hapis cezasına mahkûmiyeti hâlinde, mahkûm olunan cezanın üçte ikisi kadar hapis cezasına hükmolunur.
(6) mağdurun mahkûm olduğu hapis cezasının infazına başlanmış ise, beşinci fıkraya göre verilecek ceza yarısı kadar artırılır.
(7) iftira sonucunda mağdur hakkında hapis cezası dışında adlî veya idarî bir yaptırım uygulanmışsa; iftira eden kişi, üç yıldan yedi yıla kadar hapis cezası ile cezalandırılır. "
http://www.tbmm.gov.tr/kanunlar/k5237.html
bazen insanların ne derece aptal olabileceğinin adeta ufak çaplı bir ispatıdır senin başına gelen olay. kolay gelsin şimdiden keşke sana daha cok yardım edebilseydim.T�RK CEZA KANUNU
Devamını Gör
T�RK CEZA KANUNU
www.tbmm.gov.tr
MADDE 1. - (1) Ceza Kanununun amac�; ki�i hak ve �zg�rl�klerini, kamu d�zen ve g�venli�ini, hukuk devletini, kamu sa�l���n� ve �evreyi, toplum bar���n� korumak, su� i�lenmesini �nlemektir. Kanunda, bu ...
7 saat önce · Paylaş

said:
Ayhan Yağsatan FACEBOOK PROFIL RESMIMI IZMIRDEKİ SERI KATILIN ROBOT RESMINE BENZETEREK HAKKIMDA KATIL BUDUR DIYEREK PROFİLİMİ PAYLASAN ADAM BUDUR....SAVCILIĞA SUÇ DUYURUSUNDA BULUNUCAM...
-qrkm Dnmz

hahah
Sosyal ağlarda paylaş

abi o değilde akşam haberlerinde izmir emniyet müdürü " O robot resmi biz özellikle katile benzer yapmadık katil rahat davransın diye" demiş ahuahuaha bu abi direk bahtsız bedeviymiş ya huahuahua :D

ahada buldum emniyet müdürünün açıklamasını

said:
İzmir Emniyet Müdürü Ercüment Yılmaz da izinleri kaldırıp 350 polis görevlendirdiklerini, ortada hiç bir görgü tanığının bulunmadığı için değişik bir taktik uyguladıklarını söyledi. Şüphelinin kendisini rahat hissedip hata yapmasını sağlamak için hayali bir robot resmi çizip dağıttıklarını söyleyen Yılmaz
Sosyal ağlarda paylaş

AMA NİYE YAPTIN YAZIK DEĞİL Mİ KUŞUM?
agshdghajşfdaüğfpbalsfa,i
elinde köpekle resmi var kızın ya mesaja bak

daylan 29 Nisan, 02:02
ben ce arkadaşlık isteği ve mesaj butonunu kaldırmalısın. kafan biraz rahatlasın.
çok geldiler üstüne senin farkındayımm.yazık sanada
Ayhan Yağsatan 29 Nisan, 02:03 Şikayet Et
BEN SADECE GÜLÜYORUM ARTIK ...TEŞEKKÜRLER
Sosyal ağlarda paylaş

Shimone said:

abi o değilde akşam haberlerinde izmir emniyet müdürü " O robot resmi biz özellikle katile benzer yapmadık katil rahat davransın diye" demiş ahuahuaha bu abi direk bahtsız bedeviymiş ya huahuahua :D

ahada buldum emniyet müdürünün açıklamasını

said:
İzmir Emniyet Müdürü Ercüment Yılmaz da izinleri kaldırıp 350 polis görevlendirdiklerini, ortada hiç bir görgü tanığının bulunmadığı için değişik bir taktik uyguladıklarını söyledi. Şüphelinin kendisini rahat hissedip hata yapmasını sağlamak için hayali bir robot resmi çizip dağıttıklarını söyleyen Yılmaz

oha lan bu direk "katil birilerini daha öldürsün, kanları takip edip buluruz" gibi bişey.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...