Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

2010/11 Transfer Sezonu

BiTcH_oFBaT

Öne çıkan mesajlar

Dünya üzerinde Guiza'dan daha kötü tek bir forvet kalmışsa eğer, o da Gyan'dır :) Transfer gerçekleştiryse hayırlı olsun hehe.

Daha bugün ekşi sözlükte hakkında bi istatistik okudum:

"ekşi sözlük" said:

bu adam*;
2010 dünya kupasında 5 maçta 3 gol atmış, 2'si penaltıdan.
33 şut atmış, sadece 15'i kaleyi bulmuş: %45 oranında kaleyi buluyor.
33 şutun 18'i ceza sahasının içinden, bunların 8'ini dağa, 8'ini kaleciye göndermiş. 2'si de birinin götüne çarpmış.
33 şutun 15'i ceza sahasının dışından, bunların 6'sını kenya'ya, 7'sini kaleciye göndermiş. 2'si de birinin -sansür:testislerine diyelim- çarpmış.

pas başarı oranları da uzun paslar için %42, orta mesafe sallaması %54, dibindeki adama ise %67.

guiza'dan daha berbat bir forvet varsa o da budur. öyle hız, güç, fizik yetmiyor hocam, topu içeri sokacaksın, içeri...

edit: 6 tane de orta yapmış, yeni gördüm, başarı oranı sıfır (%0). 3'ü taca çıkmış, 1'i saha komiserinin beline gelmiş otto bariç gibi yere düşmüş, 1'ini hakem dahil gören olmamış, sonuncusunu da ben görmedim, ayağını yere çarpıp sıçmış diyolar.

kaynak olarak da fifayı göstermiş ki hakkaten link doğruluyor :)
Sosyal ağlarda paylaş

Rewendor said:

Dünya üzerinde Guiza'dan daha kötü tek bir forvet kalmışsa eğer, o da Gyan'dır :) Transfer gerçekleştiryse hayırlı olsun hehe.

Daha bugün ekşi sözlükte hakkında bi istatistik okudum:

"ekşi sözlük" said:

bu adam*;
2010 dünya kupasında 5 maçta 3 gol atmış, 2'si penaltıdan.
33 şut atmış, sadece 15'i kaleyi bulmuş: %45 oranında kaleyi buluyor.
33 şutun 18'i ceza sahasının içinden, bunların 8'ini dağa, 8'ini kaleciye göndermiş. 2'si de birinin götüne çarpmış.
33 şutun 15'i ceza sahasının dışından, bunların 6'sını kenya'ya, 7'sini kaleciye göndermiş. 2'si de birinin -sansür:testislerine diyelim- çarpmış.

pas başarı oranları da uzun paslar için %42, orta mesafe sallaması %54, dibindeki adama ise %67.

guiza'dan daha berbat bir forvet varsa o da budur. öyle hız, güç, fizik yetmiyor hocam, topu içeri sokacaksın, içeri...

edit: 6 tane de orta yapmış, yeni gördüm, başarı oranı sıfır (%0). 3'ü taca çıkmış, 1'i saha komiserinin beline gelmiş otto bariç gibi yere düşmüş, 1'ini hakem dahil gören olmamış, sonuncusunu da ben görmedim, ayağını yere çarpıp sıçmış diyolar.

kaynak olarak da fifayı göstermiş ki hakkaten link doğruluyor :)

keddii munndar okkey letss gooo, olleeyyyy ollleeeyyy
Sosyal ağlarda paylaş

Ne kedisi ne mundarı? Subjektif bir görüş değil istatistik koyuyoruz gözünüzün önüne hala kedi muhabbeti. Bu kadar fanatik olmayın, arada düşünebilme yetisini kullanmak, muhakeme edebilmek iyidir.

Ha, kaldı ki elimizin altında Baros gibi bir forvet varken kime neye uzanamıyormuşuz o da ayrı konu.
Sosyal ağlarda paylaş

Rewendor said:

Ne kedisi ne mundarı? Subjektif bir görüş değil istatistik koyuyoruz gözünüzün önüne hala kedi muhabbeti. Bu kadar fanatik olmayın, arada düşünebilme yetisini kullanmak, muhakeme edebilmek iyidir.

Ha, kaldı ki elimizin altında Baros gibi bir forvet varken kime neye uzanamıyormuşuz o da ayrı konu.

ha yani adam hayatında birtek dünya kupasında oynadı, direk bize geldi sonra, maça çıkmamış başka. öyle bi konuştunki hani adamın bütün kariyer boyunca böyleymiş gibi istatistikleri. öncelikle düşünebilme yetisinden bahsedebilmek için," ehiehieihehiei baah poh gibi oynamış dünya kupasında baah istatistikleri purda ehiehiehiehie" + "eheiheiheihie guizadan daha pohtan bi adam varsa oda budur ehieiheiheihei" dememek lazımdır bence, çünkü bunları yazan bir insanın "burda subjektif bişeee yazmıyooruuz aabbbee" demesi çok yanlıştır. bu adam dünya kupasında, daha haftalar önce oynadı, hepimizin gözü önünde ve eminim bi çok insan bu adamı takdir etmiştir oyunu ve hırsıyla. ha şimdi bu adam şuan fenerbahçenin sistemine oturabilcek en uygun adamdır, neden diyceksin, öncelikle zencidir daha sonra yırtıcıdır, hırslıdır, hızlıdır. bunlarda fenerbahçede uzun süreden beri aranan forvet vasıfları. ama eğer ki sen gelmiş hala bu herif kötü diyorsan, sırf fenerbahçe aldı diye... hı hı evet en büyük galatasaray, okey lets goo..
Sosyal ağlarda paylaş

nileppezdel said:

Guti transferi resmi sitede açıklanmamış :S ne kadar verecekler acaba merak ettim

ahahhaa :D Gyan için kedi mundar? ahahahaha

besiktas diger yabanci oyuncularindan birini gondermeden sozlesme de imzalayamaz, resmi sitesinden de duyuramaz haberini.

zaten resmi siteye haberi koymadan once borsa'ya bildirilmesi gerekiyor transferin.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...