Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

2010/11 Transfer Sezonu

BiTcH_oFBaT

Öne çıkan mesajlar

ya bi kere adam geçen yıl küme düşmemeye oynıyan sunderland'de 31 maç oynayıp 1 tane kırmızı görmüş sezon boyunca.
8-10 kırmızı görür demek çok çok abartı bence.
aynı şeyi song geldiğinde de yazıp çizmişti medya, adam gs kariyeri boyunca kırmızı kart görmedi(ya da ben yanlış hatırlıyorum 1 tane falan görmüş olabilir).
Sosyal ağlarda paylaş

guernica said:

ya bi kere adam geçen yıl küme düşmemeye oynıyan sunderland'de 31 maç oynayıp 1 tane kırmızı görmüş sezon boyunca.
8-10 kırmızı görür demek çok çok abartı bence.
aynı şeyi song geldiğinde de yazıp çizmişti medya, adam gs kariyeri boyunca kırmızı kart görmedi(ya da ben yanlış hatırlıyorum 1 tane falan görmüş olabilir).
sunderland küme düşmemeye oynamadı gayet iyiydi yamulmuyorsam.sonradan bozdular.yanlış hatırlamıyorsam 12. bitirmişlerdi

ayriyetten premier ligde oynamış bir orta saha aldık ne olursa olsun çok büyük bir başarı.umarım bi sakatlığı felan çıkmaz linderoth gibi
Sosyal ağlarda paylaş

Cana under-rated bir adam, sertliğinden bahsetmiş herkes ama Marsilya'nın kaptanıydı bu adam genç yaşına, Sunderland'de Cattermole ile canavar orta saha ikilisi oldular, sermayeyi iyi kullanıp kanatlara takviye yapsa Sunderland sezon ortasındaki düşüşü gerçekleştirmez ve en az UEFA seviyesinde bitirirdi EPL'yi.

Geçen sezon sırf hücum hattımızın değeri ligdeki 3-4 takımın toplam değerinden fazlaydı. Defans desen Neill'ın gelişiyle toparlandı fakat orta sahamız kadar konuştuk, Arda düşüş göstermese Baros sakatlanmasa vs vs. konuşuluyor ama maksimum geçen sene ikinci bitirirdik. Bu sezon Sarp-Ayhan-Barış üçlüsü direk dağıtılmalı, Cana'nın yanına bir adam daha alınırsa. Musa da bu elemanları yedeklerse direk şampiyonluğun en büyük adayıyız.
Sosyal ağlarda paylaş

Cana'nın dizinden uzun süreli sakatlığı olduğunu bunu farketmeden transfer edip bu yüzden elden çıkardıklarını yazmışlar sunderland forumunda, ama nette araştırdığımda öyle bir bilgiye rastlayamadım. Bir tek Marsilya'dayken 10 günlük bir diz sakatlığı olmuş (ki her futbolcunun başına gelebilecek bir şey). Heralde giden adamın arkasından kendini rahatlatma üzüntüyü azaltma amaçlı bir uydurma ama yine de var mı bilgisi olan?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...