Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

2010/11 Transfer Sezonu

BiTcH_oFBaT

Öne çıkan mesajlar

Sözleşmesi bittiğinde de kaptanıydı Uruguay'ın, aynı Lugano idi. Lugano'nun pahalı tarafı bonservisinden çok aldığı wage zaten. Daha iyisini veren çıkmadığı için kaldı FB'de. Zannediyorum o 3.5m de yıllık maaşı daha iyi bir takımdan talip çıkarsa kolayca transfer olmak için öyle yapmıştır sözleşmeyi.
Sosyal ağlarda paylaş

şu vidyodaki lorik canay'sa, galatasaray'ın orta sahası baya güçlendi demektir, biraz emek hırsızı gibi gözüktü ama defansif orta saha olmasına veriyorum onu, haklıdır o mevkiide öyle oynamakda. (lugano'ya benzemiyo değil hani, aynı hırsı gördüm adamda ).
edit. bide eklemeden geçemiycem bu adam çok can yakar tsl'ye gelirse, ama canıda çok yanar kartlardan.
edit2. bu adamın yaptıklarından sonra "anti bilica" 'cıların yorumlarını 4 gözle bekleyeceğim.
Sosyal ağlarda paylaş

Abi nasıl iyi diyebiliyosunuz ya. futbolu böyle oynasalar karşınızda ?
şok oldum şaka filan yapıyosunuz sanırım iyi diyerek. Bu adamın lisanslı futbolcu olarak hayatına devam etmesi bile şok edici bana göre. Futbol sahasına değil arenaya salmaları lazım bunu.
Sosyal ağlarda paylaş

loric cana hırsıyla tam gsnin orta sahaya aradığı adam. pinoyu ise bilmiyorum ama baya gençmiş. fransadan gelmesi + bonus. fransadan gelen futbolcular türkiye ligine pek yabancılık çekmiyor oyun anlayışı bakımından.

pino için şöyle bir yazı çıkıyor googleayınca 2009 tarihli.
http://lefoot.wordpress.com/2009/04/22/fransada-bir-kolombiyali-juan-pablo-pino/

keitanın yerini doldurur mu bilemiyorum ama en azından genç, izlemeden bir şey söylemek güç ama yazılanlara göre geleceğide olan bir futbolcu. hayrılısı olur inş.

bir de kallström gelse efsane olur cidden.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...